SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lekka dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 263
Mam pytanko. Czy jeśli nie jem nic po 19, wczesniej jem tylko 3 posiłki i czasem przegryze jakiegoś owoca, ograniczyłem cukry i nie jem słodyczy. Cały czas czuje sie taki niedojedzony:D Podam moje przykładowy jadłospis do oceny?

9;00 śniadanie: 3 kromki z serem białym(ok100g), 1 knopers, szklanka zielonej herbaty
11;00 Owoce np 10 śliwek
15;00 obiad: Ziemniaki z kurczakiem, surówka, 1jabłko, kostka czekolady, 1 szklanka plusza
18;30 kolacja: płatki owsiane z mlekiem do tego rodzynki,śliwki i jabłka
4-5 razy w tyg ok 16 chodze na siłownie i wykonuje normalny trening. Ok 21 robie ABSII
i mam taki plan żeby rano zaraz po przebudzeniu robić A6W.
Moim celem jest spalenie tak 5 cm w pasie( 5kg wagi około) i w miare ładny zarys brzucha
mam 20 lat
waże 70 kg
wzrost 170 cm

Powiedzcie czy mój plan jest dobry, Jeśli nie to prosił bym o jakies porady. Dieta nie musi być idealna chodzi mi tylko o to żeby cwiczenia aerobowe nie szły na marne;p Z Góry dzieki

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 70

Wzrost: 170

Obwód klatki: 0

Obwód ramienia: 36

Obwód talii: 0

Obwód uda: 0

Obwód łydki: 0

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 0

Aktywność w ciągu dnia: 0

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 0

Odżywianie: 0

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: 0

Stan zdrowia: 0

Preferowane formy aktywności fizycznej: 0

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: 0

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: 0

Stosowane wcześniej diety: 0
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
dieta do niczego...

musisz poczytać posty podwieszone w dziale odżywianie ...

dostarczasz bardzo mało kcal - ale spowalniasz jednocześnie swój metabolizm ... przez krótki okres napewno schudniesz ale szybko organizm zacznie oszczędzac tłuszcz i stracisz mięśnie i dużo energi potrzebnej do normalnego funkcjonowania


za mało białka, za mało posiłków, za mało tłuszczu i raczej za dużo ww prostych


jeśli już robisz ABS to A6W sobie daruj... zresztą ten program nie jest zbyt dobry/mówię o a6w/

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2008-07-30 11:40:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Diete(jezeli, to 'cos' mozna tak nazwac) trzeba bylo poprawic, zanim otworzyles nowy temat. Tu nie ma nawet co komentowac.
Czytaj: https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-07-30 11:51:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2508
Sir_Lukasz dlaczego uwazasz ze a6w jest slabym treningiem ??Tak z ciekawosci pytam bo sam go zaczolem robic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
A6W skończyłem przynajmniej 3 razy.... zaczynałem i nie kończylem jeszcze więcej. Jest to trening nudny i monotonny...
Efekty jakie są po tym treningu to duża wytrzymałośc głównie mięśni prostych.. Mi się to przydawało poza sezonem treningowym gdy jeszcze trenowałem muay thai... tam nie wazne jak wygladają mięśnie, one mają być twarde jak skała i wytrzymałe.. i do tego celu A6W nadaje się całkiem nieźle. Jednak jeśli chodzi o budowanie mięśni to ten plan jest słaby. Nie uwzględnia praktycznie wogóle dolnych partii mięśni brzucha ani partii skosnych. Jest bardzo intensywny przez co utrudnia regeneracje co za tym idzie i rozwój.
Do budowania masy mięśniowej brzucha lepiej nadaje się program ABS.. a jeszcze lepiej samemu robić sobie plany treningowe i trenować brzuch 2-3 razy w tygodniu.
brzuch trenuj w kolejności : dół-skos-proste
i rób sobie superserie łącząc każdą partię w jedna duża superserie

ćwiczeń do dyspozycjie jest bardzo wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 263
Obliczyłem moje zapotrzebowanie kaloryczne na 2400 Kcal. Ułożyłem sobie diete z 4-5 posiłkami, Nie chodzi mi o to żeby to była jakaś super idealna dieta tylko taki bardziej racjonalne odżywianie. Chciałbym mieć niedobór ok 500Kcal. To jest to co wymyśliłem:
1- 9;00 Śniadanie: 2 jajka smażone, kanapka z margaryną roślinną, pomidorem,ogórkiem i papryką, Szklana Zielonej herbaty
2- 11;00 garść gotowanej fasolki szparagowej, białko jajka, jakiś owoc np 3 jabłka, szklanka herbaty
3- 16;00 Posiłek przedreningowy; Ziemniaki, kurczak gotowany, potem smażony, sałtka ważywna, knopers, szklanka herbaty
4- 19;00 Płatki owsiane z mlekiem i rodzynkami, kanapka z szynką, owoc

Chciałbym żeby mi ktoś doradził co wyciać lub co jeszcze gdzieś dołożyć żeby to tak było około 1900kcal ; dysponuje dużą ilością jajek, knopersów, i warzyw. Z góry dzieki za pomoc

napisałem tutaj żeby nie zakładać nowego tematu

Zmieniony przez - bondbond w dniu 2008-08-01 21:12:30

Zmieniony przez - bondbond w dniu 2008-08-01 21:14:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ACT - cel schudnac, czy moge wlaczyc suplement?

Następny temat

dieta za $$$

WHEY premium