SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lekarz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 880
Czesc
Jest taka sprawa,ze mimo normalnej budowy i zadnych chorob jestem bardzo chudy (17lat) .
Przeczytalem w jakims temacie, ze mozna isc do lekarza i poprosic o przepisanie metanabolu, wtedy bierze sie 5-10mg dziennie wedlug zalecen lekarza , I chetnie bralbym wlasnie takie ilosci . Do jakiego lekarza sie udac i co powininem powiedziec ?

Zmieniony przez - Rafeo w dniu 2010-02-12 15:39:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
witam wszytskich
ja ostatnio tez bylem u lekarza tylko moj problem nie polega na zbyt niskiej wadze tylko wzroscie... mam 18 lat i 168 moze nie ma tragedii ale chyba powinno byc wiecej cm.. od 3 lat chodze do endokrynologa i ostatnio tj w poniedzialek przepisal mi wlasnie metanabol 5mg (czy jakos tak) i akzal brac co 2 dzien jedna tabletke ... niby to opinia lekarza ale juz tyle sie nasluchalem na temat tego ,leku" ze chyba sie nie zdecyduje pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Idz do lekarza i nie ty mu masz powiedziec tylko on tobie powie
Poza tym to za jedzenie sie złap moze a nie...

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ło w dupe 55kg wagi ???


Ale co ty apetytu w ogóle nie masz czy jak ??

Weź rozpisz dokładnie co wczoraj jadłeś w jakich ilościach na oko i o jakich porach...

ciekawi mnie ile może jeść zawodnik 55kg


To nam pomoże, a wtedy będziemy mogli pomóc tobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
idz do dr House'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 880
Zdziwilbys sie,ze jem nawet nie tak malo
(ale tez nieregularnie i roznie ze snem jest szczegolnie w czasie wolnym zasypiam kolo 2 , budze sie po 12,jesli to ma jakis wplyw)

wczoraj :

Sniadanie 12:00
100g owsianki (surowa wcinam,tylko zapijam mlekiem) , 300ml mleka

15:00 obiad
akurat wczoraj byl w pelni proteinowy
~250g piersi z kurczaka
-frytki
-surowka

okolo 18:00 kostke twarogu 250g tlustego

21:00
platki na mleku

od 23:00-2 w nocy powoli zjadlem kostke twarogu tlustego 250g.


Codziennie jem 1-2kostki twarogu dla bialka i staram sie jesc owsianke rano, lub pije surowe jajka miedzy posilkami wiec sie staram przybrac na masie , ale nie idzie:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
tez wazylem 55kg przy tym samym wzroscie i w tym samym wieku, zdarza sie.. Pewnie cale zycie miales zwolnienie z WF-u

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 880
Cwicze na kazdym wf'ie od zawsze :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
do dr.Oetkera chyba bedzie lepiej

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 719 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7446
ja pie.rdole za zarcie sie weź a nie za koks;)

,,Suck It Up"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Z tego co pamietam nawet bylem nieco starszy.. Na komisji wojskowej mialem 55kg i 87 w klatce...

Musisz duzo jesc i bedzie git, sterydy do tego nie sa potrzebne

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Nie lekarz tylko kucharka!!
Czlowieku, przeciez Ty praktycznie nic nie jesz:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to rozłożyć ??

Następny temat

Ile Clomidu po propku?

WHEY premium