SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobry lekarz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6639
mam takie pytanko, chciałbym zbadać sie i zobaczyć czy moge brać sterydy bo nie jestem pewien do końca bo kiedyś miałem mononukleoze(zapalenie wirusowe wątroby).Jak poszedłem do znajomego matki lekarza to zaczął mi wyliczać na co jestem chory potym jak matka znalazła u mnie omnadren. jakiej specjalizacij jest lekarz który może mnie zbadać czy moge brać
stredy bo już matce nie wierze.
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Niestety, po Twojej chorobie nie bedziesz mogl tykac sie sterydow (jesli tylko cenisz swoje zdrowie). Ryzyko trwalego uszkodzenia watroby jest chyba dostatecznym przeciwskazaniem ?


Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie wierzysz Matce to uwierz zdrowemu rozsądkowi. Po co Ci sterydy ?
Nawet jeśli jesteś "zdrowy jak koń" to i tak będą skutki uboczne zażywania sterydów.
Jeszcze nie spotkałem osoby biorącej koks, która nie żałowała tego z upływem czasu.
Myśle że raczej powinnieneś pomyśleć o tym w inny sposób, czy lepiej wyglądać dobrze całe zycie ćwicząc czysto, czy przez max 5 sezonów być wybakanym po koksach (dłuzej napewno nie dotrzymasz formy). Co będzie jak po cyklu np. złamiesz noge albo wyjedziesz i nie będziesz ćwiczył 1,5 miesiaca, sflaczejesz i nigdy już sie nie wyrzeźbisz taki bedzie tego skutek.
Poza tym naturalną tendencja jest iz w miarę upływu lat meżczyźni przybieraja masy, jak będziesz ćwiczył wytrwale i systematycznie w 2 lata przy dobrej diecie możesz osiagnąć świetne efekty, poprawiając przy tym wydolność i zdrowie swojego organizmu.
W przypadku sterydów stanie się całkowicie odwrotnie.
Poza tym pomimo skutków fizycznych są także poważne skutki uboczne zażywania koksów wpływające na psychikę - możesz złapać taką depresje o jakiej Ci sie nie śniło, przyrost agresji itp.

Troszke sie rozpisałem, a nie wiem jakim typem człowieka jesteś, jakie masz cele i co Ci impomuje.
MOze już coś koksowałeś wczesniej, jeśli jeszcze nie ma efektów ubocznych -napewno sie pojawią, sa takie o których dowiesz sie dopiero za 10 lat, i wtedy zapłaczesz.
Jeśli jesteś rozsądnym człowiekiem posłuchasz tej rady.
Jeśli jesteś krótkowzrocznym dzieciakiem w******lisz sie w koksy i tego napewno pożałujesz.


Mów, co masz do powiedzenia, a nie to, co powinieneś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kijanka, co mądrego napisałeś, bo nic nie mozemy poczytać ??
Chyba Cie troszke poniosło


Mów, co masz do powiedzenia, a nie to, co powinieneś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Nic ciekawego.Pewnie sie domyslasz...
TED-wrazliwy jestes...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Nie kijanka, w tym konkretnym wypadku nie widzialem zeby joyfulpepa przegial, moze ty go lepiej znasz dlatego tak zareagowales ale jak widzisz roznie mozna bylo to odebrac, dlatego usunalem.
Teraz widze ze mr joyfulpepa przegial z innym postem, tak dla scislosci to TJM go skasowal, a bana dal kto inny Tak czy inaczej nie wyszlo mu to na zdrowie


Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hey Ted: Moze ty mi powiesz o co tutaj chodzi ?!?!
Pomijając posty które usunął haker TJM
, co jest złego w tym na górze, ten który na początku niespodobał sie Kijance(może Kijanka mi powie) ?????

Przecież poradziłem chłopakowi to co myśle na ten temat, chyba każdy może sie wypowiedzieć na tym demokratycznym forum, nie było tam wulgarnych ani nieprawdziwych treści.
Więc jak to jest ?

Pozdrowienia dla TJM .


Mów co masz do powiedzenia, a nie to co powinieneś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Co jest złego? Może i nic poza tym, że to stek bzdur. Człowieku, nie wiem kto Ci naopowiadał takich rzeczy. Gdyby sterydy źle wpływały na wydolność to kolarze i długotystansowi biegacze nie jechaliby na końskich dawkach.
Wydaje Ci się, że wszystko jest tu jasne i proste jak drut? Gdyby tak było oglądalibyśmy albo mr.Olympia naturalnych, albo też żaden kulturysta nie mógłby wyglądać solidnie przez dłużej niż te 5 lat (tak jest wg. tego co mówisz) tymczasem gdy zażywasz SAA dzieje się coś więcej niż tylko przyrost masy mięśniowej - rosnie poziom hemoglobiny co korzystnie wpływa na kondycję i wydolność, zwiększona retencja wapnia wzmacnia kości.
Popatrz na wspaniałe wyniki uczestników olimpiad - lekkoatletów, zapaśników, ciężarowców i innych... Czym byliby bez dopingu?

Chcesz tego czy nie, doping jest częścią sportu wyczynowego na wysokim poziomie NIEODŁĄCZNĄ częścią już od lat 50 siątych a początki przyjmowania testosteronu sięgają lat 20stych tego wieku.
Czasy Steeva Revesa to już czasy brania SAA. Sam Steve zażywał w przygotowaniach do mr.olympia 15mg dianabolu\dzień.
Czasy Arnolda, Lou Ferrigno, Franco Columbu i wielu innych gigantów tego okresu to już czasy mega-koksu kiedy rozrywali opakowanie za opakowaniem,
łykali mnóstwo i wstrzykiwali mnóstwo SAA. Arnold zasłużył na szacunek tym, że nie krył się z zażywaniem SAA. Nie ma naturalnych sportowców na wysokim, seniorskim czy nawet juniorskim poziomie. Daj sobie spokój z gadaniem głupot, rzeki kijem nie zawrócisz.

Ps. Znam sporo ludzi którzy nie żałują, że brali SAA. Ba, znam nawet takich którzy zaczęli w wieku 18 lat a teraz mając 40 biorą od czasu do czasu nadal.

Teraz mały cytat
Oto wypowiedz Georga Butlera zawarta w "SCHWARZENEGGER - WYDANIE KOLEKCJONERSKIE"
George Butler to bardzo znana postac w swiecie kulturystyki, jest on rezyserem filmu "Pumping Iron", takze znanym pisarzem i fotografem, bliski przyjaciel Arnolda - wykonal 6000 zdjec z jego udzialem.
"Pamietam to, jak przyjechalismy do studia NBC okolo godziny 4:45 na wstepny wywiad z Barbara Walters. Ubrani bylismy w blezery i prawdopodobnie wygladalismy nieco jak studenciaki ze szkólki parafialnej. Barbara podeszla do nas i powiedziala: "Podoba mi sie to, ze robicie interesujace rzeczy, reportaze na niepopularne tematy takie jak kulturystyka, ale jestem naprawde niezadowolona, ze przyprowadziliscie ze soba ten ogromny kloc". Odnosilo sie to do Arnolda - i mówila to calkiem powaznie.
Kiedy program sie rozpoczal, Barbara Walters natychmiast zwrócila sie do Arnolda z zamiarem zadania smiertelnego ciosu: "Czy bierzesz sterydy?", zapytala ostro. "Tak, biore" odpowiedzial Arnold. Ta odpowiedz doslownie zbila Barbare z pantalyku, poniewaz spodziewala sie, ze Arnold sklamie. Trzeba bylo ja zobaczyc w tym momencie. A Arnold powiedzial dalej:
"Uzywam ich pod okiem lekarzy i nie sadze by byly az tak niebezpieczne," itd. itp. Cala przyszlosc kulturystyki, szczerze w to wierze, zalezala od tego momentu. (George Butler opisuje ten epizod w wiekszych szczególach w swojej ksiazce: Arnold Schwarzenegger: A Portrait.)Kiedy nastapila przerwa w programie, na puszczenie reklam, Arnold rozmawial ze mna. Barbara Walters byla po jego prawej stronie i kiedy on nieprzerwanie mówil, patrzac w odwrotnym kierunku, moglem zauwazyc jak ona wyciagnela palec i dotknela ramienia Arnolda. Spodziewala sie, ze poczuje twarde zelazo, czy cos takiego, po czym zapiszczala: "Mój Boze! To jest miekkie!" Ramie Arnolda bylo rozluznione, wiec oczywiscie bylo miekkie. Od tego momentu Arnold oczarowal Barbare Walters, i w rezultacie caly program stal sie triumfem kulturystyki. I dokonal tego Arnold. Nie my. To on spowodowal, ze pani Walters zmienila zdanie"



Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
I gadaj tu ze zbanowanym.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Na razie go odblokowałem - zobaczymy co jeszcze powie
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gochan - Twoje wypowiedzi to nie posty, to literatura)))))

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśniowa

Następny temat

Siłabolin ?!

WHEY premium