SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gino nieleczone,jaki to lekarz??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
hej
mam małe guzy w obu sutkach.zdjagnozowałem je jakieś 8 lat temu ,ale całkowicie w to wbiłem.
jak wchodze na bombe nie zmienia się jakoś drastycznie ich rozmiar,i nie zniekształca to wyglądu moich sutków.
jaki lekarz powinien na to zerknąć ??endokrynolog czy onkolog??
jakie są skutki nieleczonej ginekomasti przez tak długi okres???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
endokrynolog, gino jakies nie przerosniete to nic takiego zdarza sie i bez koksu

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Masa postów w Zdrowiu. Poszukaj i poczytaj. Badania, diagnozy, foty, relacje z leczenia i operacji. Wszystko jest.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
okej.nie jest jakieś ogromne ale czuje ponad centymetrowe guzki myśle nad operacją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Idz do ogólnego, poproś o skierowanie do chirurga, a ten cie skieruje na operację, (NFZ refunduje) chyba, że wolisz prywatnie, ale sporo to kosztuje wycięcie.

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8274
ja tam bym wolal prywatnie poczytaj tematy o gino w zdrowiu tam poszukaj kto gdzie byl lepiej isc do sprawdzonej osoby i starcic kase niz potem zalowac cale zycie ze cie zle pocieli za free :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 562 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35039
Prywatnie najtaniej w Kielcach za jakies 1400zl.Masa osób z forum tam robi.Tu masz link do tematu
https://www.sfd.pl/GINEKOMASTIA_cz.2-t542453.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
metadon dałbyś konkretny link do kliniki bo mam net za wolny żeby szperać ,w trasie jestem ( orange sreee ;/ )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 562 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35039
ta klinika nie ma swojej strony bo to w sumie taka mała klinika...ale dobra.ja tam robilem i kupa osob z forum.
tu masz dane:
Rylski Bolesław, lek. med. Spec. chirurg. Gabinet

tel. / fax:
0 41 368 74 86
adres:
25-020, Kielce, Chęcińska 14a
woj. świętokrzyskie

kom.602 185 012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2194
1400 za jednego cyca czy dwa?

Nazywam się Vincent Cocotti i reprezentuję interesy pana Blue Lou Boyle'a...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290583
całość
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl z PH ! !

Następny temat

metanabol- pierwszy cykl

WHEY premium