SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz.2

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 568963

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 558 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34884
jako, że tamten temat został zamknięty https://www.sfd.pl/GINEKOMASTIA-t158225.html pozwole sobie zacząć jago drugą część
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1509
Czytaj posty uważnie , lekarz który wykonywał usg pytał się mnie 2 razy ile trwa ten stan.Jeśli robisz badanie u lekarza który widzi tylko gruczoł a nie widzi jego stryktury to jak on Ci ma napisać czy ten gruczoł ma obecność utkania hiperechogeniczną włóknisto-tłuszczową(nieodwracalna faza ginekomasti).Nie sztuką jest samo zrobienie usg.Zdarzały się przypadki ,że ludzie byli na usg , lekarz nie wykrył gruczołu po czym poszli na operację a gruczoł ma 5cm...Zawsze rób u lekarza który widział już takie przypadki (ten się na tym zna)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 739
Hej miałbym pytanie odnośnie ginekomastii do osób które są już po zabiegu ponieważ ja miałem operacje 6 miesięcy a od jakiegoś czasu tzn. wcześniej myślałem ze mam jakieś zrosty ze to sie wyrówna i wszystko zejdzie ale od ok. 3 - 4 miesięcy nic sie praktycznie nie dzieje wróciło czucie w sutkach ale ciągle jest wyczuwalne zgrubienie jakby guzki pod skora i suty odstają może trochę mniej niż przed operacja ale ciągle coś tam jest pod skora i nie jestem zadowolony póki co wiec nie wiem czy to sie jeszcze goi czy może lepiej zgłosić sie do jakiegoś specjalisty dodam ze zabieg robiłem u dr. Rylskiego tam gdzie większość a ze mam pól Polski do przejechania wiec nie bardzo chce tam jechać tym bardziej ze bylem miesiąc po zabiegu i lekarz twierdził ze jest ok a ja miałem inne zdanie gdyby mógł ktoś napisać coś więcej na temat jak przebiegało gojenie sie i co z tym zrostami może ktoś miał podobny przypadek ?
Pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 909
Mam pytanie do z-gino. Jak twój lewy sutek?
Ja również miałem operacje w Bytomiu o tego samego Dr. rok temu. W moium przpadku lewy sutek nie wyrównał się, nadal jest nieznacznie zapadnięty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
Irek a masz swoje jakies aktualne foty ? I foty przed zabiegiem ?

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
Flatron122 wydaje mi sie czy twój lewy sutek jest wiekszy od prawego? i czy mógłbyś napisać czy duze miales to gino?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
metadon a jak tam wygląda gojenie u ciebie? moze wrzucisz jakies zdjęcia??? z tamtych które dałes to wydawało mi sie ze calkiem calkiem to wyglada... a i czy mogłbys porownujac moje zdjecia do twojego gino tzn czy miales mniejsze czy moze wieksze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 558 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34884
ginoman13-prawie jakbym na siebie wczesniej patrzyl jak ogladam Twoje zdjecia...
foto moze wstawie w ciagu tygodnia,bo na razie nie chce mi sie robic...
chociaz jak na razie nie jestem do konca zadowolony.jeszcze sie wszystko nie wyrownalo i tak jakby przez srodek sutkow biegnie takie zalamanie, ze jakby sie schodza do srodka, przez co dolna czesc jakby lekko odstaje...
sutki nadal mam zdretwiale ale juz minimalnie czucie zaczyna wracac.zrosty nadal czuc pod skora;ale to w kjoncu dopiero miesiac po a finalny efekt osiaga sie conajmniej po pol roku tak wiec jestem dobrej mysli
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255
irek29 jak to zapadnięty wciąż jest ten sutek??

a co ci doktor powiedział ?? miałes jakieś wizyty kontrolne po pół roku itd??



u mnie prawy jest lekko wypukły co mnie wnerwia a lewy zapadnięty

na karcie miałem że usunięto z jednego gruczoł dł 6cm a z drugiego 5cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
a powiedz jeszcze jak sie czujesz po miesiącu od zabiegu? boli jeszcze czy juz wróciłeś do normalnosci???
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255


wiesz co gdyby nie to że miałem wypalane teraz 2 kurzajki to już bym ćwiczył, ale od poniedziałku wtorku zacznę, 2 razy byłem już na solarium (hehe gładkie suty to i trzeba słońca złapać,) znalazłem nowy patent na zakrycie blizn (2PLN i 5PLN) ale najlepsze chyba podkładki filcowe pod krzesła, meble..

myślę, że mimo zapadniętego sutjka po niedzieli skoczę na basen bo blizn praktycznie nie widać , są zgrubienia na nich ale myślę że to akurat zejdzie..

obawiam się najbardziej o to zapadniecie ale zacznę ćwiczyć i może mi się wyrówna

a teraz suty:
wklęsły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255


i wypukły
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Naderwanie włókien mięśniowych

Następny temat

Ból żołądka

Wiecej