SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lekarz by doradzil ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1335
pytanie z dupy i moze bezsensowne ale zamierzam wziasc cykl 91 tab mety, czy moge sie udac do lekarza zeby mi doradzil cos jeszcze? zeby mnie np cotydzien badal czy wszystko ok itp? czy frajer moze mnie wykapowac ze biore koksy? mozna lekarzom ufac i powiedziec" dzien dobry zamierzam brac koks niech pan mi doradzi czy wszytsko ok itp itd.." ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
weż 92 tabletek to będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Podejrzewam,ze zaden lekarz nie wezmie odpowiedzialonosci za prowadzenie Twojego 'cyklu'.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
takie rzeczy to tylko na filmach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ale mnie język świerzbi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Raczej lekarz nie będzie Cię prowadził na cyklu. Badania itp zawsze możesz wykonywać na własny koszt - nic nie stoi na przeszkodzie. Odnośnie profilaktyki itp przejrzyj poniższy post:

https://www.sfd.pl/Profilaktyka_-_Czyli_czym_zapobiegać/leczyć-t326383.html

I przemyśl raz jeszcze kwestię samego cyklu - czy aby to już odpowiednia pora.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Jak masz dobre uklady i troche $
to problemu nie widze , ale znajac zycie ani nie masz ukaldow ani
duzo siana ,wiec odposc ,a do rodzinnego nawet nie wybieraj sie z takim pytaniem bo bedzie grysc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
ale klient

jak żeś wyliczył te 91 tabsów tak Ci w horoskopie pisało

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Piramidką - proste.
poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
a z pozostałymi co zrobi

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
dubel

Zmieniony przez - Trol16 w dniu 2007-07-25 18:59:27

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak stężenia w EC a Alchemia ???????

Następny temat

Inhibitory, blokery kortyzolu

WHEY premium