SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupowanie planu treningowego

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
@ Xandi niewiem o co ci biega
Chyba spróbuję kupić plan z potreningu.pl tylko śmieszą mnie troche te kategorie: ogromna masa, wielka blata i bary, kaloryfer

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
Czemu ? Poprostu specjaliści , wybierasz co chcesz i oni pod to Ci układają Plan ^^. Ciesz się a nie smiej. xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Dobrze ale swoje wiem... chyba nie można robić tylko kaloryferka itd... no ale spróbuję raz jak to jest z tymi planami od nich

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18077
Te plany z potreningu.pl wyglądają obiecująco, jak masz siano to bierz i zobacz jak będzie szło. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
Dokładnie . Johnsu , wyglądają obiecująco i takie też są ;D. Znają się , więc dobrze doradzają. Polecam TRENING + DIETA - 69 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3588
A jakie ceny w BodyLine?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Nie będe ujawniał publicznie jakie ale powiem tylko że ceny konkretne

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3588
tez bym z ciekawości sprobował czegoś takiego, to mówicie ze potreningu dobrze robią?

Tylko czy ma to sens jak ćwicze w domu i nie mam dostepu do jakiś skomplikowanych maszyn. Uwzgledniaja to w tworzeniu planu?

Zmieniony przez - RabbitV w dniu 2012-08-17 11:20:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
Bardzo ;D Polecam gorąco TRENING + DIETĘ ,jest mega a cena przystępna -69 zł miech. Albo odrazu na pół roku jak ktoś ma trochę hajsu xD . Słyszałem opinie ludzi i 99,9 % zadowolona xDD

Oczywiście ,że tak. Poprostu wpisujesz w uwagach ;D. I ułożą Ci trening pod Cb. Tam każdemu układają osobnie.


Zmieniony przez - Kulturysta97 w dniu 2012-08-17 11:21:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3588
jakie formy platności honorują?xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Może ktoś powiedzieć jaki to model

Następny temat

kreatyna a alkohol

WHEY premium