SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupno spalacza problem.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
Ale na tej stronie nie ma pojedynczych sztuk ani w ogóle tego starego Venoma ani u tego typa, ani w ogóle. Są tylko 3.0+ albo 4.0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
I od Clenbuterolu to było lepsze, czy gorsze ten stary Venom?


Zmieniony przez - MowMiKoks w dniu 2013-04-26 19:14:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
Napisałem do gościa co ma Starego Venoma na tej stronie aukcyjnej i ile mi powiedział za pudełko? zgadujcie a się ździwicie. Omówił też sytuację z produkcją. Najnowsze Venomy ma wyprodukowane w 2012roku które już nie zostały dopuszczone do sprzedaży, a te inne z 2010roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Zdajesz sobie sprawe o czym piszesz ? Jaki clen ? jaki venom ? To nie są magiczne tabletki które dają efekty , to jest już doping który w twoim wypadku niema uzasadnienia najmniejszego.
Skup sie na diecie i tyle Ci trzeba , to nie są już suplementy a ty masz bf ponad 20% , a do 14-15 idzie lajtowo. Sam bez problemu zjechałem do 12 mimo że mam genetyke jak dziurawy grzyb.
Kup sobie scorcha , lipoburna , thyroburna , cleanburexin czy cokolwiek innego jak brak Ci motywacji i tyle , poczytaj jakie ludzie odczuwali zjazdy po venomie z sibutraminą a ty sie chcesz łapać za cos kompletnie Ci nie potrzebnego.
Jeszcze rozumiem ludzi którzy maja dużą mase mięśniową , ćwiczą wiele , startują w zawodach itp. ale ty kompletnie niewiesz co robisz i tyle w temacie. I nie jest to pojazd czy coś takiego tylko prawda którą czasem warto widziec

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 181
Spróbuj może sobie na sam początek Thermo Stim z Olimpu - cena całkiem, całkiem (ja kupiłem za 36 zł), powinieneś uzbroić się w cierpliwość, bo na początku waga szybko leci w dół (jest to spowodowane utratą wody), ale żeby zrzucić kolejne kilogramy to wg mnie dieta, dużo ruchu, suplementy i spalacz skoro tak bardzo chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
Wiem co robię, nie będę jechał na l-carnitynie czy czymś podobnym. Doping? nie uważam żeby to był doping. Biorę to na własną odpowiedzialność i przykładam do tego wszelkich starań, żeby wykorzystać potencjał tych środków które będę spożywał w stu procentach. Można różnie patrzeć. ty mówisz że brak mi motywacji i oczekuję że to zrobi za mnie wszystko. mylisz się, motywację mam większą niż kiedykolwiek a że to zrobi za mnie wszystko? może i nie, ale Tego typu środki w połączeniu z dietą plus wysiłek fizyczny na poziomie 2godzin dziennie zrobią co należy. To odróżnia je od l-carnityn i innych czarnych pieprzów. Wiem co robię, mimo skutków ubocznych, nie są one trwałe, ustępują po skonczeniu zażywania, a najczęściej po kilku dniach tak więc zdrowia nie narażam zbytnio. Dlatego żeby coś wiedzieć o zdrowiu swoim robiłem badania krwi i ciśnienie regularnie mierzę przed i powysiłkowe itp. Nie zamierzam przeżywać życia nie próbując w nim czegoś co dla jednych jest niedopuszczalne a dla drugich całkiem normalne. Jedni nie robią pewnych rzeczy, inni robią rzeczy których wiele osób by nie zrobiło. Albo ryzyko jest opłacalne i Ci ludzie są ponadprzeciętną, albo nieopłacalne i biorą odpowiedzialność na siebie. to tak dla Ciebie mój mały światopogląd. Ale o czym ja tu piszę? te środki nie są bardziej szkodliwe niż niektóre antybiotyki, które każdy prawie szamał w dzieciństwie już.. Pozdrawiam!
PS pozatym wszystko jest dla ludzi, gdyby miało się coś stać, zdąrzę odstawić zanim umrę

Zmieniony przez - MowMiKoks w dniu 2013-04-26 21:13:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
wszystko może być szkodliwe - kwestia dawki skoro już tak to zgłębiać

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Tak jak mowiłem twoja decyzja co robisz , skoro jestes swiadomy bierz co chcesz. Doradzić można zawsze , zabronić nigdy. Powodzenia

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
Dziękuję i oczywiście zero agresji, nie na tym polega wymiana poglądów na tym forum. Ty masz swoje poglądy ja swoje i już ot co:) Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Tak jak wyżej, Panowie wypowiedzieli się, ale stać nic Ci się nie stanie. Ludzie piją alkohol i jakoś nie martwią się o wątrobę. Moi bliscy koledzy brali i teraz dziękują, bo ważyli po 100kg+ przy wzroscie 1.80m. Ja ważę 90kg przy 194/5cm. Tylko, ze ja jestem ektomorfikiem, walczyłem, zeby przytyc kazdy kilogram.

Jesli nie masz wrodzonych wad serca i jednej nerki to śmiało bierz Venoma. Będziesz jeszcze sobie dziekowal widzac efekty. Doping to zbyt silne słowo :) Jest do suplement. Więcej trucizn jest w parówkach i innych produktach, ktore ludzie jedza kazdego dnia.

Pozdrawiam

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Połączenie guarany z kreatyną

Następny temat

Ile razy dziennie można stosować Beta Alaninę Xplode

WHEY premium