SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co dorzucic do spalacza - daje sogi xD

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, zostalo mi 40 kapsow tight xtreme z ostatniej redukcji i zastanawiam sie co dorzucic do tego.
Myslalem nad lkarnityna, ale aby osiagnac 2,5g przed treningiem (a mam ich 5-6 w tygodniu) to musze wydac prawie 100zl :P
To moze lepiej dorzucic jakis inny spalacz ? Tutaj pytanko jakie polecacie ? (nie moga wchodzic na psyche - tak wiec hardcorowe odpadaja).

Cel to redukcja z 95kg do 91-92kg w ciagu ok. 6 tygodni.
Ostatatnio bralem TSE, Tight Xtreme, L-karnityne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13099
no to zalezy.. z tych lightowych ale z wyzszej półki to napewno jest własnie dyma burn, scorch.. mocniejsze to oczywiscie stary venom, arson, jet fuel, dren, redline itd.. nowoscia jest viper od dymatize ktorego mam zamiar zakupic w przyszlym roku na redukcje jeszcze :D podobno bardzo dobry. kiedys zestawienie spalaczy robil koniu wiec poszukaj sobie tego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 789
Hmm olimp thermo speed extreme, therm line 2, clenburexin moze cos z tego? Tanie i dobre :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 354 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2465
Do tego mozesz dodac troche wysiłku , pobiegac , pocwiczyc i napewno osiagniesz zamierzony rezultat a watrobe zostawisz w spokoju ! :)

" pieniądz do drzwi nie puka a nie każda panna to j***na suka "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
popieram thermo speed extreme sam będziesz dopbieral sobie dakwe ktora na Ciebie bedzie działała najlepiej i wychodzi w sumie najtaniej, jak cos dokupujesz w blistrach więc nie będzie problemu ze cos zostanie :)

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zastanawiam sie nad Dymatize Dyma-Burn, cena spoko bo 70zl i starczy mi na caly cykl (i to do tego ostry cykl :P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13099
jak dla mnie bez sensu jest wracać do słabszego środka jakim jest tse, nieporównywalnie słabszym od tighta. szkoda nawet tych 30zł. napisz efekty jakie do tej pory osiagnales na tych spalaczach i jak masz jeszcze 40 kapsow to najpierw je wybierz do konca a nic nie dozucaj, potem bedziesz sie zastanawial nad spalaczem. Ale jak mam cos polecic to scoorch bedzie odpowiedni. dieta jest? bo jak nie ma to na twoje pytanie w temacie odpowiadam: dorzuć dobrą diete redukcyjna a spalacze narazie sobie odpuść


co to jest dla ciebie ostry cykl ?:D

Zmieniony przez - grubasek19 w dniu 2009-10-28 23:02:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na treningi redukcyjne potrzebuje niezlego pobudzenia bo inaczej nie dam rady :P
Ostatni cykl to byla l-karnityna 2-3g + 1 tab Tight Xtreme dziennie. Efekty byly fajne bo z wagi 92kg zjechalem do 89,5kg przy wzroscie 192cm i w pasie mialem 84,5cm - a teraz jest jakies 90cm. Ale wtedy duzo biegalem bo bylo lato xD
Teraz bedzie silka 3x w tygodniu + 2x siatkowka.

L-karnityna jak bym mial brac to musialbym wydac jakies 90-100zl, a za taka cene moge miec dobry spalacz. Taki dyma-burn kosztuje chyba 70zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13099
dyma burn jest słabszy od tighta, bralem dyma i brałem też scoorcha.. za 100zł mozesz już go dostać, dla mnie produkt warty swojej ceny;) zawsze możesz kupić jet fuela:D jak masz jeszcze 40 kapsów tighta to kup małe opakowanie (60 tablet) jet fuela i połącz oba spalacze;p np tight rano a przed treningiem jf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tight to jest juz z tej wyzszej pulki :P Ale tight tak nie pobudza jak wiekszosc spalaczy dlatego chcialem dorzucic cos sredniego jak dyma burn (moge miec za 80zl z wysylka z allegro :P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13099
przeczytaj dziennik z redukcji bzyka.. on sporo tego łykał i z jet fuela byl zadowolony, ja na pewno na wiosne zarzuce jf.. a male opakowanie 60 tabletek kosztuje okolo 60zł albo 70 tez z przesylka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
A takie pytanko:
Jak trening wykonuje sie wieczorem okolo godziny 20 to lipa ze spalaczem bo sie potem nie usnie dlatego nie jak to zrobic odlozyc i nie brac lepiej spalacza czy rano brac ??

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac jako stak potreningowy

Następny temat

Cell pump, mono, carbo, gainer

WHEY premium