SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupe Diete + Trening

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
jak najbardziej trzeba jeść jajka i to całe. Po wypowiedzi widać, że masz wiedze typową książkową, nie popartą praktyka. Tak dla Twojej wiadomosci to np. Radek Słodkiewicz w okresie budowy masy zjada nawet 20jajek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4130
Jak chcesz zeby ktos Ci to ulozyl to mawashi lub darek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
Jajka sa niezdrowe. Tak mu pewnie mama mowi ( mowila jak byl maly) i teraz powtarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 840
dariusz, może i mam książkową, ty zaś typowo czasopismową, nie wszyscy są Radkami, jeśli się rozejrzysz to zorientujesz że 1 je 20 jajek, inny 1kg kurczaka, a jeszcze inny wali hektolitry mleka. Tu nie o to chodzi, by naśladować zawodowców, bo w czym ich organizmy różnią się od naszych Chodzi o uniwersalne prawidła żywienia, a te 20 jajek to niech Radziowi wyjdzie na zdrowie, oby się mu jajecznicą nie odbiło na treningu
nnp jeśli to było do mnie to pewnie masz dysleksję. Raczej niewyleczalne ale można z tym żyć

Zmieniony przez - milijon w dniu 2009-07-01 16:47:57

Koks: siła, kiła i mogiła...
Na którym etapie jesteś?...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
A skąd wiesz jaką posiadam wiedzę i gdzie ją uzyskałem. Wiedzę na ten temat uzyskałem od ludzi zajmujących się profesjonalnie tym sportem. Tak dla Twojej informacji jestem czynnym zawodnikiem i moimi trenerami są Leszek Michalski{prezes PZKiF oraz trener klubu efekt toruń i kadry juniorów} i Łukasz Kaźmierczak{jeden z czołowych polskich zawodników}, z którymi na bieżąco się konsultuję. A po za tym to zanim zająłem się kulturystyką to wnikliwie przestudiowałem pare książek na ten temat i teoria wielokrotnie się rozminęłą z praktyką. Z swoim dyplomem możesz rozpisywać jadłospis babcią w santorium.
2jajka na śniadanie to może jeść dziewczyna ale nie osoba, której celem jest rozbudowa muskulatury. Na temat jajek poczytaj sobie ostatnie badania przeprowadzane przez Uniwersytet Kalifornijski to bedziesz wiedział czy jajka zakwaszją organizm czy nie.

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2009-07-01 19:01:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
No z chorobami glowy tez sie da zyc, tak wiec nie martw sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 840
dariusz widać że skromnością nie grzeszysz} I po co się tu tak prężysz, masz żal do mnie ze pozbawilem cię możliwości zgarnięcia paru dychnie dość że nie twój temat to jeszcze robisz offtopa, daj se spokój, może i układam diety dla babć ale wiedz że od mojej rozpiski zależy zdrowie takich osobób, Możesz znać nawet arnolda i ćwiczyć z dexterem i co z tego, ci wszyscy trenerzy i zawodnicy i tak polegają na ludziach takich jak ja, jeśli chodzi o dietę. Przykład 2-4 jajek jest nieprzypadkowy, tu nie chodzi o to by nażreć się ja świnia ale utrzymać anabolizm organizmu.
nnp nie zbyt wyszukana ta twoja odpowiedz, jeśli brakuje argumentów to się milczy, a nie zarozumiale odbija, tego wymaga kultura słowa

Koks: siła, kiła i mogiła...
Na którym etapie jesteś?...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
dariusz189 i mawashi to najlepsi kandydaci z tych, którzy się wypowiedzieli w tym temacie. milijon nie wiesz 1/10 tego co Darek, więc po co się sprzeczasz? Z tego co widzę to Ty jesteś bardzo ze złoszczony z tego powodu, że możesz zostać pozbawiony możliwości zarobienia kilku zł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12109 Napisanych postów 160577 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1235020
j/w

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11087
G.BEST7 zobacz u gory ze milijon napsial, ze ta diete moze rozpisac za darmo

Kazda porazka to wygranej przedsmak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam karnet na Sunrise Festival 2009 (piatek, sobota, niedziela)

Następny temat

[S] gramofon RELOOP 2000 MK2

forma lato