SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka za kratkami !

temat działu:

Przegląd prasy branżowej

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33918

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Nie nazywaj mnie idiotą
No tak bo przecież każdy kto siedzi w więzieniu jest niewinny Chyba nigdy nie pracowałeś i nie wiesz jak fajnie jejst harować od 7 do 17 czy 18. Jak ktoś popełnia przestępstwo to swiadomie podpisuje na siebie wyrok a kara jest nie tylko wg mnie za niska bo co to za kara siedzieć na dupie, grać w playa czy oglądać TV

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Wiadomo, że prawo jest niedoskonałe i doskonałego prawa nie da się ułożyć/spisać ale żeby był jako taki porządek prawo musi być i trzeba go przestrzegać. Kto go nie przestrzega powinien ponieść konsekwencje. Samo pozbawienie wolności nie jest wielką karą jak ktoś już tu napisał większość chłopaków widzi, że odsiadka nie jest taka straszna i hardzieją po wyjściu. Wychodzą z założenia, że nie warto być uczciwym, bo najwyżej spotka ich kolejna odsiadka - czują się w jakimś stopniu bezkarni. Dlatego narzucenie im ciężkiej pracy zniechęciłoby wielu do powrotu za kratki.

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 568
mortalx masz racje w stu% ,a ty Michał jak bys tam był to bys inaczej gadał,strasznie przemądrzały jestes, tam bys sie szybko dowiedział co jest co.Nie mierzy sie wszystkich jedną miarą.Ty to taka CIO..A bedziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
J...P a po ca i za co miałbym tam trafić? Ja potrafię uczciwie zarobić. Twój ideał to pewnie Wilku z HG jak widać po nicku jedno w głowie je.b.ac Policje i nic więcej gratuluje. Widać jaki poziom prezentujecie nie potraficie rozmawiać bez wyzwisk, inaczej niz siłą czy tez szyderą nie potraficie przedstawić swoich racji

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
J...P wiadomo, że nie powinno się mierzyć wszystkich jedną miarą ale kto powiedział, że życie jest sprawiedliwe. Jeśli uważasz, że takie mierzenie wszystkich jedną miarą nie jest OK to znajdź jakiś złoty środek na przestrzeganie prawa w Polsce i na dobrą resocjalizację. Chyba, że uważasz że to jest nie potrzebne to wtedy nie mamy w ogóle o czy pisać.

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ja już znalazłem, tylko nikt tego nie wprowadzi, bo u nas bardziej się dba o przestępców niż o uczciwych ludzi.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
własnie cała prawda. Bardziej martwia sie czy więzień ma wygodnie ale co on za to robi? nic a mozna by wprowadzić prace społeczne własnie za wyzywienie + miejsce do snu. Fakt troche za ostro sie wypowiedziałem nie powiesz mi chyba ze w wiezieniach są sami niewinni lub wrobieni w przestępstwa

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
w Ustce w OZ-ecie więzień który ćwiczy,korzysta z tamtejszej siłowni
nie ma wystawionej dobrej opinii ,przez co często uniemożliwione jest wcześniejsze wyjście. Uważają ,że ten który ćwiczy zbroi sie przeciwko administracji/
ale fakt faktem tyrają tam nieźle od 8-19.
pracowałam w restauracji w której byli zatrudniani także więźniowie
jedyne co im się podobało to że jedli co chcieli xD!.
no ale fakt faktem nie jest to więzienie właściwie o jakim kolwiek rygorze. tylko odział zamknięty!.
a fakt mogli by im nie udostępniać siłowni!.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
a fakt mogli by im nie udostępniać siłowni - z tym sie nie zgadzam. Nie mozna zabierać pasji ludziom ale mogli by cos oprócz hobby/o******lania się robić bo to nie wakacje w nagrodę

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ale mogli by cos oprócz hobby/o******lania się robić bo to nie wakacje w nagrodę -a z tym ja sie zgadzam
chcą ćwiczyć ,mają siłownie, a i sterydy są łatwo dostępne (bynajmniej w Słupsku) i wychodzi taki nabuzowany jak 150 i miesiąc i ma powrót na "stancje"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Muscular Development od Maja juz w Polsce!!

Następny temat

pytanie

WHEY premium