SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka dla każdego - Piotr Wojciechowski

temat działu:

Przegląd prasy branżowej

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17623

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2090
Witam.
Jest ktoś może w posiadaniu książki Pana Piotra Wojciechowskiego " Chcesz rządzić na siłowni? Kulturystyka dla każdego" ? Z tego co zauważyłem książka jest dość popularna na allegro i cieszy się dobrą sprzedażą. Chciałbym poznać wasze opinie, czy opłaca się ją kupić. Oczywiście nie chce abyście zdradzali jej zawartość bo jest to niedozwolone ale czy jest warta zakupu ?

Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-04-17 10:36:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
nie podajemy linków do allegro, a "książka" zapewne lipa, juz sam opis zniechęca, do tego cała ta amatorka z chociazby samym tytułem, wydaniem itd
ale napaleni sezonowcy, itd. kupią
czego tez im, przeciez zabronic nie mozna
;)

Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-04-17 10:39:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9
ja moge udzielić wszelkich porad i informacji dotyczacch tej ksiązki chetni pisac na e-mail

szakal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37
Calibra jesli bym mi mógł cos napisac o tej ksiązke na adres [email protected] byłbym bardzo wdziećzny,jestem w tych tematach jeszcze troche zielony i nie wiem czy ta ksiązka mogła by mi w czyms pomóc, z góry dziekuje za odpowiedz
Pozdrawiam

Ona jest piękna nadal,ja nadal z nią nie gadam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
Mój kumpel ją kupił i mówił że jest spoko

ciekawy blog tematyczny www.kulturystykaidiety.blogspot.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7414
Na sfd masz wszystko i jeszcze wiecej więc po co kupować? ;pp

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 142
Posiadam tę książkę. Właśnie skończyłem ją czytać. Interesująca książka. Pan Piotr zajmuje się kulturystyką od 11 lat (w momencie wydawania książki). Opisane szczegółowo plany ćwiczeń oraz atlas. Napisane co robić, żeby rosnąć i czego nie robić. Które suplementy naprawdę pomagają, a które to totalny syf.

Masa, Siła, Rzeźba :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 50 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
Książka jest bardzo dobra szczególnie dla osób które mało wiedzą o kulturystyce. Są tam gotowe plany treningowe z planowaniem na cały rok. Wskazówki jaką zastosować dietę. Trzeba tylko uważnie czytać i stosować się do zaleceń a efekty będą niesamowite. Tak jest w moim przypadku.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sdw nr. kwietniowy

Następny temat

uwaga w empikach , ojawil sie znowu MUSCLEMAG!!

WHEY premium