SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto mnie solidnie przestraszy?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 498 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2300
a zależy mi na tym ponieważ za jakieś 2 tyg zaczynam cykl z deki, teścia i winka a do czerwca kroją się ze 4 suto zakrapiane imprezy, no i ni9e wiem czy jak strzelę sobie na talkiej szklanę czerwonego wytrawnego to czy mi się coś nie popierniczy; krótko mówiąc jak to jest z alkoholem w czasie cyklu : czy wogóle, czy delikatnie raz na jakić czas, czy można łoić butelkami aż do utraty świadomości
może pytanie wydawać się głupim ale lepiej raz głupio zapytać niż nie zapytać, dać się namówić i ... no właśnie no i co?
pozdrawiam Wicio

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
Wicio z czerwonego wina 1 szklaneczki nie powinno nic byc ale moje takie zdanie jak jestes na cyklu odpusc sobie kazdy alkohol nawewt piwo bo po co pic jedno piwo wkoncu to leki ładujesz w siebie z przekroczona dawka lecznicza czyli krotko mowiac ja bym nie pił i nigdy na cyklu nie piłem jakos udało sie wytrzymac P.S koksownia to okrutny sport a imprezy sa co tydzien wiec wybieraj

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
Z pewnością dam zły przykład, ale ja dwa razy nie żałowalem podczas sa.
Nic sie nie stało, jednak lepiej się powstrzymać.

Lampka czerwonego wina ? Dla mnie tak, powiedzmy raz w tygodniu.

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
ja pilem dwa razy i mialem cisnienie chyba 200/200 leb mi chcialo roz***ac caly czerwony i agresor nie pij na cyklu bo mozesz miec z tego powodu problemy ze zdrowiem.

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e tam ja pare lat wstecz na koksiku imprezowałem co sobote i żyje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
ja troche czesciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 498 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2300
Suuuper Panowiee!
ale mnie przestraszyliście: czyli walić można oporowo hehehe - czyli co sobotę grill - pieczone cycki kurze i czerwone wytrawne litrami!!!
życie jest piękne
Wicio

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najwyzej jak sie na#ebiesz moze ci strzelic korba i bedziesz wszystkich napier#alal!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 498 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2300
czytałem tematy związane z alko w wyszukiwarce i nie znalazłem niestety jednoznacznych wypowiedzi, co więcej, zdania są podzielone i niektórzy z Was "łoją" do bólu a inni wręcz przeciwnie - z bólem nie "łoją"; ja rozumiem że walenie czerwonego wytrawnego butlami codziennie bez SA nie jest najzdrowszym trybem życia, ale jeśli raz jedyny rąbnę 3-4 flakony i spadnę pod stół to czy wstanę i jeśli wstanę to czy mam szansę wyglądać i zachowywać się normalnie, czy raczej zostanę pacjentem szpitala psychiatrycznego i matki z mojej okolicy będą straszyć mną dzieci?
pozdrawiam Wicio

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
wiadomo ze alko w czasei cyklu miesni ci nie rozbuduje:D
ja teraz biore i meklanzuje min raz w tygpije
pije gorzale i dropy jem i zyje

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
a przy prohormonach mozna pic czy jest tak samo jak z Saa raczej nie !!

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnadren 250

Następny temat

Metanabol

WHEY premium