SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto chce się pobawić w klatce? UFC - gra

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85525

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
mi cholera wyskakuje napis ze nie moj komp nie obsluguje ssu czy cos tam takiegos szkoda...a mozna to jakos emulowac dreamemu?? tak chce w to pograc...

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i drugi problem ... ale mozliwe dlatego ze nie mam skonfigurowanych klawiszy ... mam tylko escape jako START wybieram zawodnika i zaczyna sie takie ładowanie i widać klatke i nic ... qrde poradzcie cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie działa mi UFC mode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4804
oj spzilało sie w to na szaraczku, szpilało :_)
jak jestes bliski nokautu z tego co pamietam idzie polewa.(takie fajne czerwone piksele hehe )
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4792
wojtas87-mam ten sam sprzet(no 800 mhz duron) i mam ten sam blad :( Czy to mozliwe ze emu sprawdza tak szybko sprzet i wyswietla komunikat czy to sprawa czegos innego np systemu(no ale mam xp...)?

"I'm the best ever
I'm the most brutal and vicious and most ruthless champion there's ever been..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Klawisze ustawia się nie w grze ale w emulatorze, Options -> Configure controls. Klikasz dwa razy na wybrany klawisz klawiatury i w menu z lewej strony wybierasz do czego on ma służyć.
Co do tego błędu to nie mam pojęcia, może spróbujcie jakimś innym emulatorem? A może nie wgraliście biosu. Jeśli macie XP to powinno działać chociaż z Duronem 900 i gf 2 będzie chodziło baaardzo ciężko.
UFC mode jak i tournament niestety nie działają nie wiem czemu, u mnie tak samo jest pokazany ekran początku walki tzn klatka i nic się nie dzieje. No ale trzeba przeboleć, dobrze że chociaż kariera i dowolna walka działają.

Zmieniony przez - Mistmare w dniu 2006-05-15 15:38:35

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20470
A próbował ktos to odpalać epsxe ?? czy niema nawet co prubować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
cholera nie moge sciagac:(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Dla tych, którzy nie mogą ściągnąć z MU. Trzeba mieć jakiś program do ściągania najlepiej Flashget. Wklejcie do niego link z odnośnika.

http://*******/glr2 

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Ok juz sciagam. Klikając na powyzszy link uzywajcie Internet EWxplorera. Nie wiem czemu ale na Firefoxie nie dziala.

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2006-05-15 16:28:26
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wywiad z Hectorem Lombardem [PL!] (przed Bushido Survival)

Następny temat

Saib 15 maja solenizantem %-)

WHEY premium