SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto chce się pobawić w klatce? UFC - gra

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85524

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
juz sciagam sialalalla wiem wali mi na diekiel ale długo szukałem tej gry !!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1160
hehe. tak samo jak ja i sie w koncu doczekalem
tez mi siada troche na beret...no i dobrze
Ale nie powiem, turniej jest troszke z deczka trudny, a bez pada to juz wogole bym sobie nie pogral, ale pad jest wiec wszystko ok.Enjoy

"..do celu jechalem po bandzie czasem, mysle, ze przegialem lub, ze powinienem bardziej.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Wszystko działa tyko głosu nie mam :( ustawiłem wszystko według instrukcji i nie mam głosu, wie ktoś jak ustawic głos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też tak miałem, to jakiś błąd emulatora chyba. Nic więcej nie da się zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
w sumei kit z glosem wrzuce se track na winampa The Ultimate Fighter theme i niech leci non stop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Offtop: Kazik, masz w tym tracku piosenkę "Face the pain" ?

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
A nie wiem ale jak coś to tu masz ten track którki on troche bo trwa 1:24

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=51A6E3B606721261

Zmieniony przez - Kazik86 w dniu 2006-11-29 14:36:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1160
"Wszystko działa tyko głosu nie mam :( ustawiłem wszystko według instrukcji i nie mam głosu, wie ktoś jak ustawic głos?"

Odpowiedz jest prosta: Nie da sie ustawic glosu, a raczej muzyki, poniewaz zostal on wyciety. To jest zripowana wersja gry ale mi tam w sumie nie przeszkadza az tak brak muzyki, wazne, ze ciosy slychac.
PZDR for All!!!

"..do celu jechalem po bandzie czasem, mysle, ze przegialem lub, ze powinienem bardziej.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15
ja mam problem ze sciagnieciem na megaupload.. nie wiem czemu nie dziala :/ pomozcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wygasł link najwidoczniej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wywiad z Hectorem Lombardem [PL!] (przed Bushido Survival)

Następny temat

Saib 15 maja solenizantem %-)

WHEY premium