SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ktoś mógłby pomóc ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
Witam!

Wiem,że tematów na temat treningu na silowni w SW było dużo,ale czy ktoś mógłby mi doradzić co robić na siłowni mając dostęp do niej tylko w środę 1,5h ,ale za to profesjonalna ?? Trenuje także MJJ ,a w domu mam hantle 2x 3kg, 2x 5 kg.

Mój tydzien wygląda tak:

Pon Wolne
Wt MJJ
Śr Siłownia ( szkolna, 1,5h )
Czw MJJ
Pt planuje dodać tutaj BJJ ,ale narazie wolne
Sb Wolne
Nd wolne

Czy takie coś może być? Może doradzicie mi co moge dodać w wolne dni (np. Pon , Sb cos jeszcze czy regeneracja?:)

Za wszelka pomoc dziękuje ,a za konkretne odp SOG :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Nie kombinuj. Jeśli zaczynasz dopiero sw to nie ma się co z siłownią szarpać. Tym bardziej, że 1x w tyg to mało.. A tymi hantelkami to sobie za duzo nie zwojujesz..

Jak juz sie uparłeś to rób sobie trening fwb w środe i skup się na sw. Zobaczysz braki siły, tudzież będizesz chciał przejsć do wyższej kat wagowej- sie o silce pomyśli.
takie jest moje zdanie

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
z tym,ze ja te braki sily zauwazyłem i o to mi głownie chodzi:) Nie musze miec masy,ale wydaje mi sie,ze siły troche potrzeba:)

Trening 5x5 bedzie ok??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Ja bym mimo wszystko robił 1x w tyg pełne fwb na dużych cięzarach. Ale środa ma taki minus, że nie ma czasu na regeneracje. Ani nie będziesz wypoczęty przed ani po treningu siłowym.
Cóż, jeśli się jednak uparłeś to możesz robić. Z tym, że imo zamiast 5x5 lepiej typowy fwb.

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Avic, ale Bill Starr 5x5 to jest FBW ..

Odnośnie umiejscowienia treningu to jest kaszana, środa to absolutnie najgorszy dzień aby zrobić trening w tym wariancie.

Najlepsza byłaby sobota.

Tylko że siła zrobiona na siłowni w SW na niewiele się zda.

Zmieniony przez - Samuray-X w dniu 2010-02-07 20:20:48

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
A ja pamiętam jak w którymś temacie Samuray'u sam radziłeś, że w sytuacji gdy brakuje siły do skończenia przeciwnika to tylko siłowania

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
???

NIGDY takich głupot nie mogłem pisać !!!

Widocznie ktoś się podszył

Na poważnie nawet jak tak napisałem to musiało to dotyczyć strasznie konkretnej sytuacji. Mój ogólny pogląd jest taki, technika, technika i technika, potem szybkość, potem wytrzymałość, a siła na samym końcu.

Są oczywiście zawodnicy, którzy nie są błyskotliwi technicznie, albo w ogóle technikę zostawili gdzieś w polu a walczą dobrze (bo siłą), jednak to są wyjątki.

My baby shot me down ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MUAY THAI - EUROLIGA NA SŁOWACJI

Następny temat

Czasopisma, gazety

WHEY premium