SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który spalacz ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63
witam,
pisze ponieważ potrzebuje waszego wsparcia przy wyborze spalaczy tkanki tłuszczowej. Czytałem wiele artykułów i w większości pojawia sie 4 nazwy

thermal speed extreme
clenburexin
scorch
Tight

Będzie to moja pierwsza odżywka i chciałem sie poradzić od czego zacząć, co kupić i dla czego ?

Dieta + aeroby są ! potrzebuje tylko czegoś do wspomagania.


Pozdrawiam i z góry dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1245
sluchajcie niechce zakladac nowego tematu, jestem na redukcji, mam diete, chcialbym jakis dobry spalacz ale niedrogi, dysponuje na dzien dzisiejszy kwotą 80zł, mam nędze ale moze cos dobrego za to doradzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
j/w z TSE tez bedziesz bardzo zadowlony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
jak na pierwszy raz to chyba TSE bedzie dobry
moze pokusisz sie o robienie HIIT'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
lepiej mniej lepszego niz wiecej słabszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
Będzie to moja pierwsza odżywka i chciałem sie poradzić od czego zacząć, co kupić i dla czego ?

jak zacznie od scorcha to bedzie ***udu
bic popieram oczywiscie twoje słowa ale TSE jako pierwszy styknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
lepiej jak zaczenie tym scrochem 2x1 np, to żadnego łubudu nie bedzie.

chyba że waży z 60kg i redukcje robi bo ma tłuszczu za duzo to wtedy i tse w zalecanych dawkach by odczuł

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-04-27 11:43:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63
waze 85kg i chce zrzucic do 75-78 :] jezeli to ulatwi wam wybor dobrego specyfiku dla mnie :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
sphero - jesli moglbym wiedziec - na jakiego typu diecie jestes? jaki masz bilans w diecie? wrzucales diete do odzywiania?


ze spalaczy w/ scorch. na pierwszy raz jak znalazl. tak jak bic mowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2179
ja bym nie radzil scorcha na poczatek. mnie rowniez odradzano. sprobuj tse, zobaczysz jak twoj organizm bedzie na niego reagowal. nie spiesz sie z suplementami:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie rozumiem dlaczego nie? dawka scorcha zalecana przez producenta to 3 capsy w porcji. co za problem zaczac od jednej?

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-04-27 16:08:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer vitalmax

Następny temat

tauryna i l-carnityne

WHEY premium