SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który reduktor tłuszczu wybrac? + kilka innych pytan

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 613
Witam. Niedawno rozpoczalem cykl na kreatynie, ale chcialbym sie juz przygotowac (tylko wiedza na razie) na redukcje i rzezbe.

A. Przede wszystkim prosilbym o porade, ktory reduktor tluszczu byscie mi polecili? Stworzylem tez wstepna liste, cena nie gra roli raczej :)

1. Dorian Yates Black Bombs
2. Alri Venom 3.0 Hyperdrive
3. Diamond Labs Eca 30 (na razie faworyt)
4. PNI Thermadex
5. INNOVATIVE Black Mamba
6. MuscleTech Hydroxycut Hardcore
7. Wasi faworyci?

B. Kolejna sprawa, czy powinienem zaczac brac spalacza zaraz po tym, jak skoncze cykl na krecie, czy lepiej zaczekac 1-2 tygodnie?

C. Czy biorac reduktor, moge wraz z nim brac tez bcaa, glutamine i podjadac bialkiem? Taki cykl mozna zrobic czy nie bardzo?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 613
Kurcze za kazdym razem zapominam o tej ankiecie!

1) Zdjecie? Prosze bardzo.
2) 23 w tym roku skoncze
3) 83/186
4) 14 miesiecy
5) Teraz jeszcze masa, od marca redukcja
6) kreatyna, glutamina, bcaa, bialko, gainer
7) Nie stosowalem spalaczy do tej pory
8) -
9) teraz robie wlasnie cykl na Shocku i Stormie
10) 310 ww, 190 b, 50 tł - okolo 3000-3300 kcal dziennie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pierwszy raz to MAN Scorch byłby spoko ewentualnie Black Bombs ale to juz mocniejszy suplement. No i dieta redukcyjna of kors
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
jw nie ma się co brać za najmocniejsze spalacze na takim etapie redukcji
dieta podstawa - rozkład makro masz podany już na redukcje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Na pewno na mase:) na redukcji przy wadze 83 nie miał by 3300kcal.

Ja lubiłem zawsze spalacze mało "mózgoyebne" chwale Scorcha, Thyroburn tez mi fajnie podchodził ( nie wiem jak teraz się spisuje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
On teraz ma dietę masową a na redukcje dopiero chce wejść za jakiś czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 613
Tak, zgadza sie, teraz jeszcze jade na mase, ale juz nie tak intensywnie jak jeszcze 2-3 tygodnie temu, wiec ten rozklad ww, b i tł moze sie troche roznic :)

Chcialbym poruszyc jeszcze jeden temat. Nigdy z tym nie bylem u jakiegos lekarza, ale podejrzewam, ze mam poglebiona lordoze ledzwiowa, gdyz w sumie od dziecka zawsze mialem i mam do dzis taki "wypchniety" do przodu brzuch :/ Przez to nigdy nie mialem plaskiego brzucha, z czego nie ukrywam, mam niestety dosc spore kompleksy i opory, zeby zdjac koszulke :/ Macie jakas porade, jak tu sie przylozyc do treningu cardio i brzucha? Jakies specjalne cwiczenia czy cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
moze masz plecy wklesle-wada postawy, sa cwizenia by to poprawic.
daj foto bokiem to ci powiem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2660
Pierwsze miejsce = Animal Cuts i oczywiście dobry trening + dietka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3947
ja osobiscie polece od siebie Muscle Army Fire Raid od scitec-a ;)

świat jest zbyt wielki, by być małym. każdy kilogram to krok do bycia silniejszym, każde powtorzenie sprawia że jesteś silniejszy, każdy trening kreuje charakter.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka odżywek na redukcję

Następny temat

Gainer And Białko

WHEY premium