SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Która odżywka lepsza ? pilne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 912
Hi tec black devil vs testosterol 250

Witam, mam 23 lata, ćwicze na siłowni juz 4 lata, i zastanawiam sie, która odżywka będzie lepsza jeśli chodzi o przyrosty mięśni (black devil czy testosterol 250). Która z tych dwoch odżywek jest lepsza, bezpieczniejsza, i są dobre efekty ? Prosze o opinie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2489
Osobiście brałem black devila i raczej przyrostów ogromnych nie było ale siła była zdecydowanie na + duzy a co do testosterol 250 to akurat nie wiem, nie miałem stycznosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 912
A jaką bys polecił odżywke na szybki przyrost masy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
testosterol to "suplement" dla d****i .

Szybki przyrost masy może być ale tłuszczowej, zajmij się michą+ dorzuć kretke i ruszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2489
Szybkiej masy mięsniowej zrobić sie nieda. Ten sport wymaga duzo cierpliwosci, żeby były efekty. Dopnij diete na ostatni guzik, dorzuc kreatyne i z czasem zobaczysz efekty. Odzywki to 'wspomagacze' a nie magiczne proszki dzięki którym urosniesz. Z tych 2 weź devila, ja byłem zadowolony z niego bo siła poszła na duzy +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 912
No ja to wiem, nie licze na to ze mi przybedzie w miesiąc np: w bicu 4 cm. Ale mam dobra diete, tylko chyba slaba genetyka. Na pewno sa koxy ktore by mnie o te 2 cm wyje***bało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z w/w black devil, zerknij sobie jeszcze na https://sklep.sfd.pl/Sci-MX_17-T_SOMATOCRI-MX-opis29000.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na oba szkoda kasy zainwestuj w monohydrat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy

Następny temat

JAK DAWKOWAC

WHEY premium