SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Która odżywka białkowa będzie lepsza ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 231
Chcę uzupełnić braki białka w diecie. Zastanawiam się, co będzie lepsze na początek:

Kaizen 100% Whey Protein lub WPC 80 Ostrowia
a może coś jeszcze innego ?

Wiem, które są lepsze w smaku, ktore się lepiej/gorzej rozpuszczają itd itd. cena właściwie nie gra aż tak dużej roli - chodzi mi tylko które będzie lepsze biorąc pod uwagę to, że białko planuję dawkować 2x dziennie po 30g

7:30 - kreatyna
8:00 - białko (30g) do I śniadania
20:00 - koniec treningu, od razu carbo
20:30 białko (30g) + posiłek potreningowy
22:00 - sen

Proszę o odpowiedź które z tych dwóch będzie lepsze (biorąc pod uwagę powyższy rozkład posiłków/treningów) i czy w ogóle dawkowanie godzinowe względem treningu jest poprawne. Jeżeli nie proszę o korektę i propozycje :)

z góry dzięki za odp. pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
bialko daj od razu z carbo po treningu.
a pozniej posilek jak odsapniesz.

bardzo dobre bialko masz firmy vitafit https://sklep.sfd.pl/VitaFit-p66600048.html tanie, smaczne, dobrze sie rozpuszcza i pochodzi z fabryczki trecka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 231
Hmm poczytałem opienie o tym Vitaficie i może bym się na nie skusił tylko martwi mnie to 80% na opakowaniu ;p czy ma to jakies znaczenie wieksze ?

ps. są większe opakowania niż 750g ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
nie ma wiekszych.

czemu cie to martwi? wiekszosc odzywek ma tyle procent bialka

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-06-04 09:33:38

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
Zapomnij o Ostrowi, jak chcesz coś taniego i dobrego to 100% WPC firmy Vitamin-shop, które robi Treca dla VS i jest w 13 fajnych smakach więc masz w czym wybierać:)

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
jw odpusc ostrowie

teraz jest taki wybor ze desperaci siegaja po ostrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 763
Podłączę się do tematu. również szukam czegoś żeby brac tak po 60g dziennie. Jaka odżywka będzie w miarę dobra i tania. I żeby smak był znośny. Mogę przeznaczyć tak do 150zł. Chcę aby było jej jak najwięcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
tak jak luvprotein pisal 100% whey protein sa w paru chwalonych smakach, opakowania nie sa duze, wiec mozesz kupic pare smakow, nie znudzi ci sie tak szybko jak worek 3kg

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 763
Gdzie to mozna kupić? W kilku znanych sk;lepach internetowych nie znalazłem tej odżywki;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 231
zamówiłem już 2 paczki po Vitafit 750g na spróbunek i zobaczymy. Wszyscy wychwalają to białko ;>

do kupienia tylko w SDF i na allegro

Zmieniony przez - FURRORBMW w dniu 2010-06-07 19:52:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
i git

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl z xpandem???

Następny temat

Dobry gainer

WHEY premium