SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Którą ławkę wybrać ? 8 )

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
Witam !
Zwracam się do was chłopaki abyście doradzili mi w wyborze ławki.

Tu moje pytanie, czy ta ławka starczy, na domowy użytek ?
http://allegro.pl/item242330115_nowa_lawka_regulowana_stojaki_modlitewnik_marbo.html

Czy lepiej dołożyć i kupić tą ?
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/55

Zmieniony przez - Quatrro w dniu 2007-09-11 17:49:36

Zmieniony przez - Quatrro w dniu 2007-09-11 17:50:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Marbo bym nie brał... zobacz jak ona ma na skosie - tylko jedną podpore i może być niestabilna.

Ja mam pytanie - przymierzam się do kupna Hyperion II http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/57  plus do tego mały wyciąg z keltona, cały zakup (z przesyłka) będzie mnie kosztować 490zł. Czy za tą cene nie znajde czegoś lepszego?? Kelton ma drogą przesyłke, może inne firmy mają równie ciekawe propozycje za mniejszą cene przesyłki. Macie jakieś propozycje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Ja wybralbym keltona chociaz zamowilem sobie wyciag z marbo sportu ale kelton wydaje mi sie solidniejszy.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10185
Bierz tańszą

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Porównywalne. Jeśli Cię stać wybierz droższy model, jeśli nie tańszy. Sądzę, że z obu będziesz zadowolony a sprzęt powinien trochę posłużyć.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
No kasy starczy na droższy, ale po co płacić więcej jak można mniej :P I dlatego pytam się czy ta tańsza wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
No niestety, ale badań wytrzymałościowych na odległość nie da się zrobić. Jeśli to Cię usatysfakcjonuje to oba modele wyglądają solidnie - na Moje oko.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
Może ktoś ma taką ławkę i mógłby się wypowiedzieć ?
A i ci co nie mają też proszę o opinię którą by wybrali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1577
Ja planuje kupic taka:
http://www.allegro.pl/item241328960_mega_zestaw_magnus_lawka_stojaki_modlit_pod_310kg_.html

Wydaje sie byc solidniejsza niz ta z marbo, a cena porownywalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
obydwie beda spoko ale kelton posluzy ci do przysiadow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
YouKnowWho
Ale twoja ławka nie ma skosu w dół, a jak mam kupić to wolę ze skosem w dół.

Maniac7
Ławka MarboSport też posłuży do przysiadów, bo też ma oddzielne stojaki i ich regulację. Tylko Keltona wysuwa się 20 cm wyżej, ale to się schylę jakbym miał odkładać.

Zmieniony przez - Quatrro w dniu 2007-09-11 20:10:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3424
Wiadome że 2 lepsza ale 1 na domowe warunki równierz powinna wystaczyć

Przyjaciół trzeba mieć blisko, wrogów jeszcze bliżej...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drużyna futbolowa znaczek:) ocencie:D

Następny temat

Prowadznie sklepu sportowego i koszty.

WHEY premium