SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kształtowanie sylwetki - pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 168 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2022
Dziś wrzucę pod wieczór co i jak jeszcze raz dzięki wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 168 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2022
Wrzucam miske poglądowa na zerowy oczywiscie napewno cos do korekty.
Ryż wymienny na kasze i makaron ciemny pelnoziarnisty
Kurczak wymienny z dorszem swiezym
Godziny zmienne gdyz pracuje na trzy zmiany ale ogarniam kazdy tydz inaczej kalorie te same tyle ze w innych godzinach
4 posilek to omlet z 3 jaj tylko dalem w opisie 3 szt









Zmieniony przez - Piotrek1989MAC w dniu 2016-10-20 18:27:32

Zmieniony przez - Piotrek1989MAC w dniu 2016-10-20 18:30:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dobrze, że dałeś się przekonać

A więc :

Posiłki:
1. Brakuje mi białka, pamiętaj by układając dzień w każdym posiłku było minimum 20g białka pełnowartościowego, mleko nim nie jest.
2. Ten chleb, to marketowy? Jeśli tak to wymień na żytni na zakwasie najlepiej i to z piekarni.
3. Ok
4. Ok
5. Ok
6. Ok (wafle od czasu do czasu, otręby warto wymienić na płatki jednak, ale zamiast owsianych, bo masz ich sporo wymień na jaglane )

Poza tym dobrze Ci jeść 6 posiłków? Nie lepiej 4, tak opcjonalnie.
Wrzuć też orzechy jakieś (tutaj mój art. https://www.sfd.pl/Orzechy_i_ich_cenne_właściwości_-t1130750.html)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 168 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2022
Tzn otreby zamienie mowie dalem pogladowo :D chleb z piekarni szablewski biore co do bialka stosujac sie do zalecen 2g/1kg masy cialato i tak jest pare g wiecej. mleko do platkow byloby ok ale nie musi byc moze byc nawet twarog czy cos w tym stylu 6 posilkow ogarniam w miare ok idzie czasem w kuchni sie placze ale daje rade :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 168 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2022
co proponujesz zamiast wafli? moze zamiast wafli wiecej owsianych i tyle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Według mnie po prostu za dużo tych posiłków

Owsiane mogą w nadmiarze powodować problemy żołądkowe Więc polecam płatki jaglane / gryczane możesz wymieszać sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 168 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2022
zaraz zrobie korekte a zamiast mleka do pierwszego co mozna by dac? jogurt nat czy wgl zmienic sniadanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 168 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2022
no sporo 6 posilkow ale dam rade ogarnac to juz tak sie przyzwyczailem poprostu przez prace zmianowa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 168 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2022
A teraz? Pierwszy posilek omlet :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jesli nikt pod Tobą nie odpowiedział na Twój post - możesz go edytować i pisać w jednym

Ja w sumie nie wiem co z makro, bo nie widzę ankiety ;> https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak jeść na IF

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 71kg

forma lato