SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzysztof Wlodarczyk vs Steve Cunningham -2

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9592

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
cunningham wygrał zasłuzenie, zgodnei z moimi przewidywaniami. a co do samej walki chyba najgorsza mistrzowska wlaka jaka widziałem, sama gala równeiz na kiepskim poziomie, te poslizgi na ringu, opóźnienie wejscia cunninghama, no i niespotykane nigdzie zdarzneei ze komentatorzy patrza sedziom w karty punktowe i jeszcze sei do tego przyznaja na wizji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Amerykanin był sprytniejszy i lepiej ułozony taktycznie. Ale było niesamowicie denerwujuące to że po niemal każdym ciosie klinczował. Strasznie obniżyło to poziom walki. A z patrzeniem w karty sedziów przez komentatora to juz była MASAKRA

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Szacunek dla Cunninghama. Zaprezentował się naprawde swietnie. Bardzo dobra strategia. Był rozluźniony od początku, bił bardzo szybkie i dobre serie. Włodarczyk nie istniał w tej walce. To było jak starcie kowala z pięściarzem.

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Po obejrzeniu wali musze stwierdzić że totalna nuda, Krzysiek nastawiał się na rozwiązanie siłowe walił tymi sierpami ale były one bardzo sygnalizowane, Steve był szybszy i sobie punktował spokojnie. Myśle ,że również do porażki Diablo napewno przyczynił się trener Lapin, którego uważam za dobrego szkoleniowca ale na początku kariery zawodnika. Włodarczyk poważnie musi się zastanowić nad zmianą trenera. Co do Jonaka to bardzo ładnie zaboksował ale w puźniejszym czasie walki był już troche zajechany, wystrzelał się w pierwszej połowie walki, ale jest jescze młody i musi się nauczyć rozkładać siły na całą walke, bardzo mile mnie zaskoczył Jonak dobrze by było jakby coś dobrego z niego wyszło. Bo obejrzeniu walki Włodarczyka musze powiedzieć ,że o wiele większą szane na zamieszanie w tej wadze ma Tomek Adamek jest o wiele lepszym pięściażem od Włodarczyka. Tomek nie jest aż tak sztywny jak Diablo i na pewno technicznie jest wyższy przynajmniej o klase. Ja już czekam na gale 9 czerwca właśnie z udziałem Adamka i Gołoty i licze na to że tym razem będzie to bardzo dobre widowisko bokserskie

Pozdr

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
Diablo jest przereklamowany i na siłę lansowany przez Wasyla. Należała mu się przegrana, bo tak naprawdę to przegrał i pierwszą walkę i pojedynek z Mayfieldem, ale wtedy to wszyscy się oburzali jak tak się mówiło. no to teraz każdy widzi jak jest. Diablo jest niestety przeciętnym bokserem, a do tego ma słabą psychę, bo jest spięty jak nie wiem co. Śmiać mi się tylko chciało jak to trenerzy i Diablo mówili jakie to postępy zrobił, jakie miał super sparingi (jakby to coś miało do rzeczy), że teraz bije długimi seriami, że jest w niesamowitym gazie itd. Zawsze to samo, a najgorsze jest to że Diablo zawsze jest w gazie a potem tłumaczy się z wygranej (w pierwszej walce z USSm). Bo on tak naprawde wiedział, że wygrał tylko dzięki temu , że walka była w Polsce i miał przychylnych sędziów, bo inaczej to by się nie tłumaczył. Z tego co on gadał po ich pierwszej walce to wychodziło, że Diablo wogóle nic nie pokazał, bo wg niego wszystko robił źle. A przed tą walką mówił , że ani on ani USS nie pokazali pełni możliwości w pierwszej walce. I rzeczywiście USS pokazał teraz co potrafi, w przeciwieństwie do Włodarczyka. A no i z tymi kartami, niezłe jaja !

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
ogólnie miałem nawet dobre miejsca i musze powiedzieć że organiacja gali fatalna... ten polski anonser szkoda gadać "proszę o świtało bo nie widze co czytam" co za wstyd. nie wiem czy były pokazywane w tv walki przed walką wieczoru bo te były naprawde na bardzo dobrym poziomie, chyba najlepsze w tej gali były dupeczki chodzące z tablicami w przerwach pomiedzy rundami co do walki wieczoru to Krzysiek nie pokazał totalnie nic. Jedyne z czego sie ciesze to że mam zdjęcie z Adamkiem Dwa razy musiałem go wołać bo za pierwszym raem nie wyszło bo robione telefonem a potemzłapałem go po zakończeniu gali jak wychodził jakość kapa ale zdjęcie zawsze jest

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
To zapodaj fote Pogadałeś z nim coś?

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
"Diablo jest przereklamowany i na siłę lansowany przez Wasyla."

Święte słowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
ciekawe cobyscie gadali jakby wygral juz nikt by nie mowil ze jest przereklamowany najlepiej zgnoic chlopaka jak przegra z jednym sie zgodze ze byl spiety i nic mu nie wychodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2415
No cóż- nie dla Diablo Ameryka...
Niestety sztywnością nic się w boksie nie zdziała... Jak trzeba walczyć pokazał w pierwszych rundach Jonak...

Niestety stara polska szkoła boksu pryska gdzy trzeba zmierzyć się z leprzym amerykaninem (przykład Adamka i Diablo).

Dążenie do kilinczu przez USS?
Diablo mógł wyeliminować klincz amerykanina.
*np. odskok do tyłu i prawy prosty, lewy sierp z zejściem, szybkie zejścia w prawo i prawy prosty.
Tyle że Diablo stał jak łopata wbita w ziemię... a to powinny być widły na miotle...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie trenować w bydgoszczy kick boxing???

Następny temat

Muzyka Do Kick-Boxingu

WHEY premium