SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzysztof Kułak vs Michał Materla - KSW 15

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
lord Rav:Generalnie fajna gala się szykuje, bez celebrytów,

ale za to na 16: http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/mariusz-pudzianowski-wraca-na-ring-na-ksw-16,1,4185298,wiadomosc.html



Zmieniony przez - MackoMedyk w dniu 2011-02-15 17:40:56

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2688
Skończcie już z tymi celebrytami. Jakoś w Pride wam to nie przeszkadzało, a było tego więcej i w jeszcze gorszym wykonaniu. 9 dobrych walk i 1 cyrk z udziałem celebrytów chyba możecie znieść? Jest dzięki temu oglądalność, są pieniądze, cześć zawodników może być już w pełni profesjonalna i jeszcze sprowadzają im dobrych rywali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Ha! dokladnie tak, jak przewidywalem!

Najpierw KSW sie wypromowalo na Pudzianie, a teraz bedzie robic na zmiane gale bez celebrytow, gale z celebrytami, bez, z, ...., az z koncu bedzie prezentowac soba juz tylko wysoki poziom sportowy.

Wszystko po to, aby zdobywac fanów w sposob płynny i ciągły, stopniowo krok po kroku zwiekszac zainteresowanie w kraju.

IMO w tym kraju, gdzie kroluja kicz i badziewie, inaczej sie nie da Nie wincie panow Kawulskiego i Lewandowkiego, to polskie społeczeństwo takie jest.

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2011-02-15 21:06:21

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Ba. Kawulski w jakimś wywiadzie się żalił, że dziennikarze go kojarzą jako byłego bojfrenda jakieś tancerki, a nie gościa od KSW.
Z resztą to nie tylko u nas. Kimbo Szajs chyba nadal dzierży rekordy oglądalności za walkę kiedy to Big Country go bebzonem zadusił. I to nawet nam tutaj na forum się udzieliło, większe zainteresowanie byłym królem youtuba niż prawdziwym sportem.
A co dopiero mainstream - teraz fanbase nawet w Japonii daje dupy, bo zniewieściałe chłopaczki po LO są bardziej zainteresowane układaniem każdego włosa z osobna niż mordobiciem. Sengoku zdechło prawie, K-1 jest na granicy padnięcia, nawet Alistair i jego intensywne promowanie jako next best thing zawiodło w sumie - oglądalnością w JAP finały K-1 przegrały z jakimś z***anym serialem
Także ciężka to sprawa, by zaistnieć na polskim rynku na tyle, by móc organizować gale bez celebrytów, które duża widownia chce oglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Często się mówi, iż aby przyciągnąć uwagę widza, trzeba zrobić tak , aby dla niego fighter był identyfikowalny, charakterystyczny, itp, itd. Co za tym idzie?
Ano to, że polski widz woli oglądnąć pojedynek osoby znanej mu niż osobie , którą pierwszy raz widzi na oczy - takie sa fakty i wyniki badań (nie, nie podam źródła badań ). Dlaczego Kimbo był tak popularny? Dlaczego Pudzian, dlaczego ktoś wolał oglądać Mckenziego (pana gilotynkę) niż M Jonsona w ostatnim TUF, grubaska Nelsona, bekające Guidę, przerośniętą "Stopę" ...?? Bo są charakterystyczni właśnie! Zawodnik o średnich umiejętnościach, który nie jest charakterystyczny i nie zapada szybko w pamięć, będzie tylko tłem dla tych wymienionych wyżej i tych, których kartą przetargową są wybitne umiejętności w mma.
Dlatego też Panowie od KSW łącząc walki celebrytów z mniej znanymi polskiej publiczności dobrymi fighterami, stopniowo wdrażają proces zapadania w pamięć tych naprawdę dobrych, a często poznanie mma jako sporu w ogóle.
Jeśli dodamy dodatkowo trochę rozrywki przy pojedynkach celebrytów - ja nie mam nic przeciwko, byleby odbywały się niezbyt często, czyli tak jak mniej więcej zaplanowano na ten rok.

A co do Kułaka, to IMO wygra, bo Materla ma mniejsze obicie ringowe , a w ostatniej ich walce przewagę miał "Model", który dał sie udusić....Czy pprzypadkowo (mman by powiedział,że to wypadek przy pracy ) - Nie, zrobił błąd i myślę ,że 19. 03 - wyciągnie z tego wnioski, które przyniosą mu zwycięstwo!

I tylko jedno: Niech Model już czołgiem nie wjeżdża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 348 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3415
panowie mam pytanie moze one troche nie na miejscu no powinienem zalozyc nowy temat,penie niektorze sie zdenerwuja ze odkopalem temat ale uwazam ze to lepsze nisz zalozenie nowego na taka blachostke.
interesuje mnie to gdzie robil tatuaze Michal Materla chodzi mi o jego lewa strone w stylu japonskim,co nie ktorzy tutaj pewnie go znaja albo znaja odpowiedz na te pytanie
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Obstawiam wymęczoną wygraną Krzysia Kułaka Ciekawe co tym razem wymyśli przed walką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
Kułak tego nie wygra raczej ;) A cipek te tatuaże pewnie gdzieś w Szczecinie robił, poszukaj sobie na necie jakieś studia tatuażu w tym miejscu.

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Materla wygra przez poddanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadchodzące świetne gale MMA!

Następny temat

ocena treningu

WHEY premium