SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna masa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2384
Witam. Rozmawiałem ostatnio z kumplem który niedawno skończył cykl kreatynowy. Mówił ze na samym początku brania kreatyny efekty miał świetne coraz więcej siły i wogule ( 3 tygodnie brania gdzieś). Gdy skończyła mu sie już kreatyna efekty zaczęły spadać mówił ze już bardzo ładnie wyglądał a tu nagle efekty zaczęły sie pomniejszać i wrócił do takiej formy jaka miał przed kreatyną ? na początku ważył 73 po kreatynie miał z 75-76 a teraz ma już gdzieś z 74. Zdziwiło mnie to czy to prawda ??
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1544
Najwyraźniej większość masy jaką zrobił to była woda zatrzymana w organizmie. Ja osobiście nie doświadczyłem spadków po kreatynie, brałem bez fazy ładowania i ok.8g dziennie przez 7 tygodni i było git. Nie nabierałem zbyt szybko masy i rozmiarów, ale powoli i przez to spadki nie były tak wyraźne.

Kulturystyka - sport dla elit?
Jeśli Ci pomogłem rzuć SOGIEM!
Jeśli możesz także odbij SOGa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9206
A kumpel mial diete??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18320
Jeżeli nie miał diety to raczej przez to ;/

Zmieniony przez - Konr4d w dniu 2007-07-13 22:47:39

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2384
Diety nie miał ale jadł zdrowo i wysokobiałkową xD znaczy odżywiał sie dobrze jadł tyle posiłków ile trzeba i jadł takie dania jak z diety tylko że różnie to było
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamiana Mono na Storm+Shock

Następny temat

stack plus mono - wskazane?

WPC zestaw