SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a staż - czyli dlaczego nalezy poczekać.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119762

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3494
dudekkk pewnie gdybyś uiścil jakąs oplate to by ci fafaq napisał ;d a takto masz dzial odzywianie, przykladowe posilki wyliczasz swoje zapotrzebowania i ukladasz diete:) białka/weglowodany/tłuszcze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
dudekkk - nie sadze by zanalazl sie taki jezus co by Ci diete za free ulozyl...

naucz sie samemu to robic. w dziale odzywianie masz wszystko co potrzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 258
NO tak niby wszytko oki i gra :D !! ale jeszcze jedno pytanie mam ? cały czas wspominane, że kretke to na mase mase!! (z czym idą w parze trningi siłowec !!) a jak się z tą kreatyną odnieśc do aerobówi i to nie zawsze takich cięższych.. ? nie jestem osobą cwiczącą na siłce i nie dżwigam dużo. Natomiast codziennie 7 raz w tyg.biegam ćwicze (drazek. etc.) pompki, jak to do tego odniesieci? czy rozsądnym wyborem bedzie kupić sobie kretke mając duży staz przy aerobach i ćwiczac w domu?

co powiecie na ten temat ?

pzdr

Bądź co bądź, ale zawsze sobą.. Kilkanaście centymetrów chodzę z chłopakami ponad chodnikami..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3494
kreatyna(monohydrat) jest dla sportowców nie tylko dla siłaczy(kulturystow) ale takze dla ludzi o zwiększonym wysilku fizycznym. Dla pilkarzy w okresie przygotowania:)więc myśle ze monohydrat mozesz sobie udzielic:) drązek pompki to takze trening, tylkow domowych warunkach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 258
Wszytko rozumiem, :D tylko czy po prostu przyczyni się ona na przyrost masy.. w sensie tych aerobów i treningów domowych ! :D czy np. to nie wpłynie na zahamowanie tej masy czy czy jej przyrost. bo nie wiem czy jest sens kupować sobie kredke, brać ją i ćwiczyć (w domu jak i na dworze, <biegi> )i czy to będzie miało jakis efekt. ? (przyrost masy)

Bądź co bądź, ale zawsze sobą.. Kilkanaście centymetrów chodzę z chłopakami ponad chodnikami..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3494
mozesz sobie kupić, 40 zł na mono z vitalmaxa to nie wydatek a kretka dobra, zawsze ci w czymś pomoze, chociaz mowi sie ze powinno sie zaczynam suplementacje kreatyną powyzej 6 miesięcy stazu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 258
staż to ja juz mam o wile większy nniż 6 miech.. hehehe ale mimo wszytko dzieki wilkie za rady

pzdr

Bądź co bądź, ale zawsze sobą.. Kilkanaście centymetrów chodzę z chłopakami ponad chodnikami..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
kreatyna nie jest na mase. nie daje masy. na mase top jest dodatni bilans kaloryczny.

ja kreatyny w cyklach masowych praktycznie nie uzywam. Dorzucam natomiast jak robie sile i na redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 354 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2465
Ciekawy dużo mi pomógł ten temat :)

" pieniądz do drzwi nie puka a nie każda panna to j***na suka "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
Dobre

Zauważyłem że im więcej ktoś zjada (supli/SAA) prędzej kończą z siłownią.(brak cierpliwości)

Znam kilkunastu ziomów co wydali dużo kasy i zerwali (ich słowa: siłownia za dużo kosztuje a bez supli mi się nie chce)

A jednego znam który ćwiczy na sucho więcej niż 6lat wygląda dobrze i czuję się dobrze a z siłki nie zamierza zrezygnować
a na temat SSA i Supli poprostu nie dyskutuje (odchodzi, nic nie mówi, uśmiechnie się i pujdzie - po prostu omija cały ten temat)
Sam powiedział że "ćwiczysz tylko dla siebie a nie dla kogoś"...



Zmieniony przez - shefu w dniu 2009-04-19 11:41:27
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

CREATINE MAGNA POWER NOWOSC !!!

Następny temat

Karnityna + BCAA ?

WHEY premium