SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - co robie źle ;/ ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 602
To jest mój pierwszy cykl na kreatynie (storm) zauważyłem bardzo ładną poprawe siły, z tego jestem bardzo zadowolony. Jednak nie zauważyłem wielkiej różnicy w obwodzie ramienia, spodziewałem sie BUM a tutaj nawet piernięcia nie było :/ Także coś robie źle tylko nie wiem co.

Dieta jest zaakceptowana przez SFD dawno temu także nie w tym leży problem chyba. Może mi ktoś powie WTF? Kasa wydana a efektów na masie nie widać :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 602
P.S kończe 2tydzień brać, teraz zaczynam 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze podaj w odpowiednim dziale swoj trening do oceny moze w nim tkwi problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Można dieta kuleje lub trening? Chodź niby akceptacja jest..

A zresztą na 1 cykl - to ja bym zaczynał najpierw od zwykłego mono. Bo Storm to już dosyć zaawansowany stack kreatynowy

Ale w sumie to dopiero półmetek cyklu. Może coś sie ruszy.

Pozdro!

Zmieniony przez - KAROL_PL w dniu 2008-10-12 22:56:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1796
zly trening? a moze jednak cos z dieta =o moze Twoj organizm potrzebuje wiecej/mniej bialka niz w diecie ustaliles ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 602
Dieta akcpetowana, trening układany przez trenera na siłce i zmiana co 2miechy nie wiem WTF is going on miała być pompa a tu ****nia nic nie drgnęło nawet 0,5cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
3ba było zacząć ze 2 cykle na prostym mono a potem *****ć Stacki ... tak to wlasnie jest jak odrazu się rzuczasz na głęboką wode ;]

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moze faktycznie powinienes mono najpierw ,choc dziwnie ze po tym nie ma efektow w postaci przyrostow.... ja na przyklad po mono mialem bardzo dobre przyrosty po jednym cyklu 4 cm w bicu z 29 na 33 i w klacie 100 na 104 a teraz zaczynam za 2 tyg. cykl na nitrobolonie II i kre alkalynu wiec zobacze co po tym bedzie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
poczekaj chwile, dopiero po 3 tygodniach zacznie tak naprawde dzialac.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugi cykl co wybrać?

Następny temat

Carbo- ile łyżeczek do 1 porcji ?

WHEY premium