SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co robie zle?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 262
siemanko. od 1.5 tygodnia zazywam kreatyne z glutamina a od 4 dni gainera i dextrose i jeszcze biore cynk i magnez! mam taki problem bo od tego 1.5 tygodnia nie mam zadnych efektow w masie a w sile mam ale to napraqwde minimalne! pisze bo nie wiem czy zazywam to dobrze bo moze to jest skutkiem moih zmartwien albo za krotko jestem na cyklu i dopiero pozniej bede jakies widocvzne efekty? tak dawkoje:
dzien treningowy:
kreatyne biore 5g 30 min przed sniadaniem i odrazu po treningu tak samo z glutamina 5g i dextrosa 40g a gainera biore raz raz miedzy posilkami , 1.5h przed treningiem i 15 min. po treningu
dzien nie treningowy:
kreatyne biore 5g 30 min przed sniadaniem z glutamina 5g i dextrosa 40g
a gainera biore 2 razy dziennie miedzy posilkami po 50g.
Kreatyne pije z woda osobno od innych supli
Glutamine pije z woda osobno od innych supli
Dextrose pije z woda osobno od innych supli
Gainera pije z woda osobno od innych supli
wszystko pije w szkalnach z woda odrazu po sobie!!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1381
A jak z dieta jest ona czy jej nie ma, bo jesli jej nie ma to nie bedzie przyrostow jakich oczekujesz po wzieciu tych supli i gainera PAMIETAJ DIETA TO PODSTAWA biorac suple bez diety to pieniadze wy***...ne w bloto
Pozdro!!

Duży rośniJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
to znaczy, że po treningu masz na stole trzy szklanki:
jedną z kreatyną i wodą
drugą z glutaminą i wodą
trzecią z dextrozą i wodą???
dobrze rozumiem??

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 262
tak dobrze rozumiesz mam 3 szkanki na stole! irmis moze i masz racje bo ja nie mam takiej dokladnej diety ale wiem co jest i takie tam. ale jak teraz bede mial troche czasu to sproboje sie skoncentrowac na jakiejs diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
hehe, dobre ^^

nie bój się, 1.5 tygodnia to mało, niektórzy widzą efekty po 2 tyg, a niektórzy dopiero pod koniec cyklu

poczytaj podwieszone posty w odżywianiu, jak będziesz dobrze jadł to będą lepsze efekty

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
no to w takim razie daj sobie spokój z tą kreatyną przynajmniej do czasu jak pojmiesz jak ją zażywać bo na razie to wesołe rzeczy opowiadasz i robisz...
I CZYTAJ!!!!!!!
DUUUUZO CZYTAJ!!! ale pamietaj aby czytać ze zrozumieniem bo na razie chyba kiepsko z tym u Ciebie...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
nie złąmuj chłopaka

jak już zacząłeś to skończ swój cykl, ale Will ma racje

to poczytaj na początek https://www.sfd.pl/temat181016/ potem skorzystaj z wyszukiwarki i poczytaj na temat supli które bierzesz, dział 'Odżywianie' podwieszone posty i dział 'Dla zielonych'

pytasz co robisz źle... nie starasz się

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką yohimbine i gdzie kupić?

Następny temat

Indywidualna sytuacja- help me

WHEY premium