SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + glukoza?!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 741
Witam. Planuje zakupić kreatynę z Olimpu. Będzie to mój pierwszy cykl. Czytałam na różnych forach, że najlepiej brać kreatynę z glukoza np. mieszając ja z cukrem itp. Ale jednak zdania były podzielone. Inni pisali, że nie warto. Co o tym sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402504
nie warto, kreta dobrze sie wchlonie i bez tego,
nie ma potrzeby pchac w siebie dodatkowych cukrów kiepskiej jakosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 741
Super, dziękuje za konkretna odpowiedz. W sumie racja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
j.w z tym cukrami to bajka i nie odczujesz tego, może co najwyżej w postaci dodatkowego tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 741
Dokładnie, z tego co patrze to było modne.... ale dobrych kilka lat temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
po treningu jedyie, ak to kreatyne dac do posilku i sztuczka z insulina bedzie podobna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arginina stosowanie i dawkowanie

Następny temat

Przejście supli przy kontroli na lotnisku

WHEY premium