SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna, kazdy cwiczacy ja zarl?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
nie chce to nie bierze proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Hmm pierwszy cykl krety to bylo jakos po 1,5 roku bardziej i mniej przemyslanych treningow , poszlo z 31,5 w lapie do 34. (choć część tego to bylo odrabianie strat). Przytylem ok 6-7kg z czego spadly ok 2-3kg.
Siła na klate poszła z 60 do 70kg jakoś ale 2 tyg pozniej wycisnelem 80kg nie wiem jakim cudem a potem przez rok nie moglem wiecej pocisnąć . Na martwy sila tez ladnie poszla pamietam.

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
kreatynę biorę raz lub dwa razy do roku... z doświadczenia wiem że częściej brana g... daje (chyba że tylko ja tak mam), aha i jednak uważam że monohydrat jest najlepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
bo stackow nie zarles

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
Pól roku zabawy z ciężarami i była 1sza ;p

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13549
niedokazuj ja cwicze 5 lat bez supli i nie narzekam. duzo osob mi nawet wmawia ze koksy bralem i sa tego pewnie i nawet wiedza co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
bo brales metke z omka, masz to wypisane na twarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15454
Ja z kretka pierwszy raz zetknalem sie jakies 4 lata temu :) to bylo po 4 miechach na silce domowej roboty :) kumpel mi powiedzial ze cos takiego istanieje i ze bede mial po niej niesamowite przyrosty :P a jedynie co po niej pamietam to super baki :P nie szlo na silce wysiedziec grzalismy z kumplem na zmiane raz on raz ja :P sila wtedy szla jak szalona ale to byly poczatki, moglem poczekam z rok lub dwa :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13549
adex wlasnie nie, trena podobno bralem i cos jeszcze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak wysylac foty z kompa na tel. ?

Następny temat

Wiecie może jak zrobić bramę na siłownie??

WHEY premium