SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panek i jego kreatyna

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez saib__ z działu Trening. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 273

jak było skasować :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2045 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13784
Nie ten dział.

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 273
to jakby ktoś mógł przenieść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 95422
B Y L O 3 lub 4 raz

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2045 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13784
Pierwszy post podwieszony. Szukaj trochę.

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 54 dni Przeczytanych tematów 1
jakies 16 lat temu doszło do publicznego szykanowania mojej osoby które trwały 4 lata którech nastepstwem były próby samobujcze
, zamykanie sie poza społeczenstwem, doprowadzenia do rozstroju nerwowego czego nastepstwem mogły byc choroby nerek płuć
wątroby a takze serca które u mnie wsytąpiły uwazam ze na tle nerwowym. sytuacja społeczna oraz edukacja,
nie dały mi mozliwosci na ówczesna chwile rozwiązania tego problemu, system szkolnictwa oraz zespół pedagogów
w zaden spośób nie reagował na to wydarzenie pomimo pełnej wiedzy co sie działo problem został społecznie ominiety, a samo
wydarzenie doprowadziło do wytworzenia na mnie spłecznego posmiewiska a samo zdarzenie które jeszcze przez kolejne lata dodatkowo
zamykajac moja osobowośc i sprawiajac ze czulem sie szykanowany odpowiedzią na to wydarzenie były nastepstwa w postaci ciągu
wydarzen szkol które sie ze mnie nasmiewały
tj. szkoła elektrycznej i mechanicznej szkoły w gorzowie wielkopolskim oraz osób które pisały do mojej dziewczyny które
namawiały ją by mnie zostawiła.. proces trwał przez wszytskie lata i ujawniał sie w najmniej oczekiwanych momentach jako problem psychologiczny którego ktory leczylem wizytami prywatnymi u lekrza psychologii oraz psychiatrycznie. ale uwazam ze prawo nic z tym nie zrobilo poniewaz uwazam ze za ten czyn powinni odpowiedziec sprawcy tego wydarzenia.
uwazam ze obecny ustrój opraty o racjąnalną polityke i przestrzegania prawa powinen załagodzic całą sytuacje zamykajac
raz na zawsze ten rozdział w moim zyciu . .powstało publiczne forum o nazwie "M jak Masa" na któreym publikowano zarty na temat mojej osoby
oraz filmy fanowskie na kórych ujawniano moją twarz" samo forum miało około 10 tysiecu uzykowników a filmy nastepnie publikowane na samym znanmy publicznie serwisie :youtube" przekraczayły milionowe ilosci odsłone
i do dzisaj jest to jedna z najwazneijszych postaci obecnej "klasyki" polskiej z nieswiadomoscią tego ze jestem osobą fizyczną na której się to odbija.
po pewnym czasie sama sytuacja załagodniała na prosbe usuniecia filmów przezemnie zostaly sciagniete filmy z moja twarza ale sam postac do dzis przypomina mi o zaistniały ówczesnie problemie który do mnie
powraca i sprawia ze zamykam sie społecznie. ostatnie publikacje z "Pankiem" w roli głownej wystąpiły 9 lat co jest podstawa do prowadzenia sprawy przez organ scigania nastepstwem tego, oczekiwałem sledztwa
odnalezienia sprawców na podstawie obecnej techniologii. lecz uswiadomioneo mnie ze podobno sprawa zoastała przedawniona co osobiscie odbieram róniez jako bagatelizowanie problemów społecznego. odpowiedzilanych za ta wydarzenie, przez nie moznaosć udowodnienia win sprawcom . oczekiwałbym mozliwości wytoczenia procesu bazując na zeznaniach swiadków ... opierając sie o konstytucje, prawa człowieka i oczekiwałbym sprawiedliwego zakonczenia tego procesu niszczacego mnei przez lata.
w razie potrzby moge powołać sie na nazwiska minimu 100 osób czyli całego zspołu pedagogicznego szkoły ówczesnego gimnazjum witnica oraz uczniów tej szkoły. oraz dziewczyny która równiez padła ofiarą
szykanowania przez fakt ze była moją dziewczyną (jej imienia nierchciał bym w tym momecie ujawniac) czy w razier niesatysfakcji społecznej i niemoznosci złapania przestępców tego zdarzenia moge
powołać sie bezposerdenio na konstytucje i prawa człowieka i powołać w stan oskarzenia bezposrednio organ panstwa sprawujący bezposrednio nade mna opieke
tj? zespól pedagogów szkolnych oraz gimnazjum imienia ludzi pojednania w witnicy za neikompetencje i nieraagowanie na zaistniała sytuacje??
czy wrazie tego rodzaju prób zatajenia problemu daje mi podstawe do wprowadzenia stanu oskarzenia przeciwko
oraganowi szkolnictwa (według moich znajomych mojego brata odpowiedzilnymi za to byli synowie nauczycieli których sam nie chce o nic oskarżać.. były to osoby pełnoletnie i nietylko. ) oraz powołania do odpowiedzilanosci organ nadzedny za nie dopilnowanie ówczesnej sytuacji ... bagatelizując przytym poziom peoblemu przez organ nauczania i uswiadamiania spoełcznego, nikt nawet nie zadzwonił do domu.....
w podstawie prawnej oraz... nieuswadomienie
ani mnie ani mojich rodziców w sposobie postepowania w ówczesnie, zaistniałej sytuacji.... rządając odpowiedzilnosci za ten czyn.

dodam ze jestem 3 miesiace od pobuty w szpitalu psychiatrycznym a panstwo trywializuje ten problem prokuratura zaniechala wszczecia dochodzenia chcialbym dodac ze uczniowie jacy to zrobili to rodziny nauczycieli cala sprawa byla maskowana przez lata.

filmiki z moja twarza zoatsaly pousuwane ..... przez wiele lat wywierano na mnie nacisk i dobrze pan wie o czym mowie...... chodzi o budowe mojego zycia.....

http://rozbawiacz.pl/panek-i-jego-kreatyna/ 
https://demotywatory.pl/574515/Panek-i-jego-Kreatyna
https://www.facebook.com/pages/category/Athlete/Panek-i-jego-kreatyna-112140632138330/
https://www.sfd.pl/Panek_i_jego_kreatyna-t265601.html
https://www.sfd.pl/Nowy_Panek_%_-t267316.html

----------
Od: Marcin Pankiewicz <m.pankiewicz.1988@gmail.com>
Date: pt., 29 lis 2019 o 15:32
To: <sekretariat@polsatmedia.pl>

art.30
Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.

Art. 31.
1. Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.
2. Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.
3. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

Art. 32.
1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Art. 33.
1. Kobieta i mężczyzna w Rzeczypospolitej Polskiej mają równe prawa w życiu rodzinnym, politycznym, społecznym i gospodarczym.
2. Kobieta i mężczyzna mają w szczególności równe prawo do kształcenia, zatrudnienia i awansów, do jednakowego wynagradzania za pracę jednakowej wartości, do zabezpieczenia społecznego oraz do zajmowania stanowisk, pełnienia funkcji oraz uzyskiwania godności publicznych i odznaczeń.

Art. 34.
1. Obywatelstwo polskie nabywa się przez urodzenie z rodziców będących obywatelami polskimi. Inne przypadki nabycia obywatelstwa polskiego określa ustawa.
2. Obywatel polski nie może utracić obywatelstwa polskiego, chyba że sam się go zrzeknie.

Art. 35.
1. Rzeczpospolita Polska zapewnia obywatelom polskim należącym do mniejszości narodowych i etnicznych wolność zachowania i rozwoju własnego języka, zachowania obyczajów i tradycji oraz rozwoju własnej kultury.
2. Mniejszości narodowe i etniczne mają prawo do tworzenia własnych instytucji edukacyjnych, kulturalnych i instytucji służących ochronie tożsamości religijnej oraz do uczestnictwa w rozstrzyganiu spraw dotyczących ich tożsamości kulturowej.

Art. 36.
Podczas pobytu za granicą obywatel polski ma prawo do opieki ze strony Rzeczypospolitej Polskiej.

Art. 37.
1. Kto znajduje się pod władzą Rzeczypospolitej Polskiej, korzysta z wolności i praw zapewnionych w Konstytucji.
2. Wyjątki od tej zasady, odnoszące się do cudzoziemców, określa ustawa.

Wolności i prawa osobiste

Art. 38.
Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia.

Art. 39.
Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.

Art. 40.
Nikt nie może być poddany torturom ani okrutnemu, nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu i karaniu. Zakazuje się stosowania kar cielesnych.
odnosze sie do sytuacji od roku 2002
nikt nie respektował moich praw a prawa skonstruowane pod konstytucją oraz wpływ spóelczny bezposrednio wpływa na mje zdrowie psychiczne
do tego uwazam ze obecna nauka bezposrednio tlumaczy przekaz informacji i nacisk spoleczny dodam ze w brew moijej woli zostalem poddany tej sytacji
chce respektowania moich praw

mam problemy psychiatryczne i uwazam ze nabylem leku przestrzeni nerwicy oraz socjopatii i strachu przed ludzmi z tego powdu rzadm by prawo sie tytm zajelo a nawet sluzby socialne przyjechaly zapytaly sie czy czegos potrzebuje jedzenia czy czegoś..... a po poproszeniu ich o mleko i jakies picie niczegoo mi niedostarczono.. rzadam zapopiekowania sie mna i nabycia odszkodowania badz praw rentalnych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Power Tour - Ruda Śląska i Świętochłowice

Następny temat

OLIMP KNOCKOUT I MONO jak dawkować ???

Fruzelina