SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kratyna+glutamina\HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6721
powiem jasniej nie mam kasy na jedno i drugie wiec co kupic? HMB czy gltamine ? Czy glutamina podtrzymuje efkty po kreatynie?

Korgan

Największą walkę człowiek stacza z samym sobą …

Dr_T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HMB daje wymierne efekty po długotrwałym stosowaniu, od 3-6 miesięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Glutamina raczej nie podtrzyma ci dzialania kreatyny.
Jednak jest również wspaniałym suplementem, ale musisz pamietac - nie kupuj jej w tabletkach (czyli np.Olimpu) tylko koniecznie w proszku, bo zeby ona naprawde dzialala to musisz spozywac 10g dziennie, a w przeliczeniu na tabletki to wychodzi ok.40 tab/dzien ))

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6721
Dzięki wszystkim. Zdecydowałem, ze narzie pojade jeszcze bez kreatyny, tylko na gainerze i bialku serwatki, jakiejs lepszej firmy, a na krestyne glutamine i HMB poczekam do stycznnia wtedy wezme wszystko, bo po swiettach przybedzie z troche siana powinno starczyc na styczen i luty. Pozatym najwazniejsze sa przeciez trening dieta i odpoczynek no nie :)

Korgan

Największą walkę człowiek stacza z samym sobą …

Dr_T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
co to jest 40 tabsów dla prawdziwego wyjadacza :)

jagnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kupcie sobie lepiej omo


w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi Dabek mowil, ze nie trzeba brac HMB przez 3-6 miesiecy, by miec efekty. Z kolei glutamina jest tania w porownaniu do kreatyny, czy HMB. Rzeczywiscie, mialem spadki po skonczeniu cyklu kreatynowego, ale sila pozostala. W styczniu tez zaczynam ten potrojny cykl (kreatyna+HMB+glutamina), jaki bedzie efekt - dam znac, jak skoncze.

"Gaze towards the Heavens, and you might catch a glimpse of Me..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Ja też w Styczniu zaczynam cykl Kreatyna+Glutamina,co do HMB nie jestem za bardzo przekonanay co do tego suplementu,ale na pewno go kiedyś spróbuje razem z Kreatyną i Glutamina.
Pozdrawiam
PAco20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6721
Najgorsze,ze to wszystko musi byc jakiejs przyzwoitej firmy, a nie np. olimpu. Niestety produkty tych lepszych firm maja swoja cene :(

Korgan

Największą walkę człowiek stacza z samym sobą …

Dr_T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12873
JA planuje od stycznia taki cykl:
Kreatyna MULTIPOWER
Bialko serwatkowe ULTIMATE NIUTRITION
HMB chyba Ultimete ale jeszcze sam nie wiem
Moze mi cos doradzicie?

MrBUBU

PZDRAWIAM. MrBUBU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kozieradka

Następny temat

Skutki uboczne kreatyny?

WHEY premium