SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato - Edycja 2 - wg RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
20.05.2014 – DNT - Aeroby

Menu:



Aeroby:

Coś mi znowu Garmin szwankuje na starcie. Vśr powinno być w okolicach 9km/h, bez tych sprintów na początku



Opis:

Menu:


Micha na 101%. To już końcówka LC. Było całkiem sympatycznie. Zero problemów z tak niskimi węglami trening siłowy jakoś poszedł, bieganie bezproblemowe na czczo czy po posiłku (jak dzisiaj i wczoraj).

Godziny trochę się poprzesuwały.

Aeroby

Miała być dzisiaj siłownia. Niestety poranny telefon od pewnej osoby mnie całkowicie rozpierdzielił i dniówka do dupy… Miałem zrobić przerwę w robocie na siłownie ale motywacji nie było w ogóle. Dlatego późnym popołudniem skoczyłem pobiegać. Zrobione zgodnie z planem prawie 35 minut. Tętno powyżej normy, ale musiałem się wyżyć jakoś… Zostało 5 dni na 4 treningi 2 wybiegi i burpees (tygodniowy plan). Do tego mam jeden wyjazd do Rzeszowa. Trzeba się sprężyć

Poszedł spalacz 3 kaps przed biegiem. Poza tym ponownie na dworze mocne słońce.

Fotki z posiłków 1, 2:



Suple:

Na czczo: Witaminy + stawy x3, Taurine Hi TEC x3,
Przed aerobami Hi TEC Thermo Fusion x3, BCAA ok 10g,
Przed snem:ZMA Hi TEC x3, Magnesium Citrate Hi TEC ok 10g, Witaminy + stawy x3,
Do posiłku: Whey C-6 80g

Media:

Brak

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22639
Kiedy planujesz dodać więcej cardio/obciąć kalorie. Co jest twoim wyznacznikiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cardio zwiększam co 2 tyg o 5 min. Kcal jeszcze nie ucinam bo leci w dol na łeb na szyje. Zostało niecałe 9 tyg. Strzelam w wage 83-5 przed LC/ładowanie. Teraz waga 95

Edit. Od tego tygodnia dorzucam burpees a za 2 dodatkowo HIIT. Moze tez zamienię jedne z 4 aerobow tygodniowych na HIIT, ale to zobacze za miesiac jakos

Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2014-05-20 21:52:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
21.05.2014 – DNT - Aeroby

Menu:



Aeroby:



Opis:

Menu:


Micha na 100%. Na LC lece wstępnie do niedzieli, wtedy dalsze decyzje (po pomiarach). Plany są 3. Zobaczymy
Posiłek nr 2 poszedł w knajpce na wagę. Czyli liczone "mniej więcej”.

Aeroby

No i kolejny wybieg. W sumie to już czwarty dzień z rzędu. Nie miałem jak zrobić siłowni, potem się mi się nie chciało (w domu tylko teraz robię i nie da rady jak wszyscy są). No, ale coś trzeba było zrobić więc pobiegłem. Dodatkowo kupiłem sobie w dobrej cenie nowe buty. Stare już bardzo wysłużone były.



Poszedł spalacz 2 kaps przed biegiem. 2, gdyż już za późno na 3

Fotki z posiłków 1, 2, 3:



Suple:

Na czczo: Witaminy + stawy x3, Taurine Hi TEC x3,
Przed aerobami Hi TEC Thermo Fusion x2, BCAA ok 15g,
Przed snem:ZMA Hi TEC x3, Magnesium Citrate Hi TEC ok 10g, Witaminy + stawy x3,
Do posiłku: Whey C-6 35g

Media:

Brak

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30556 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131122
W dobrej cenie - poniżej 60zł?
Duży ma lepiej - rozmiary butów męskich zaczynają się od 42 (przeważnie).
Muszę kupować damskie - w zasadzie to najlepiej 40-ki gdyż 41 to już są za duże. Są jedynie trochę bardziej kolorowe - innej różnicy nie widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No troche wiecej ;)
W dobrej cenie jak na ten model. Tak powiem

Rozmiar 45, ale czytałem o nich ze tak zawyżają rozmiarowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
22.05.2014 – DT

Menu:



Trening:



Opis:

Menu:


Miska na 100%. Trochę ciut węgli, ale to przez orzeszki. Nie było boczku w sklepie - a jechałem do znajomych więc orzeszki zabrałem.

Fotki z posiłków 1, 2:



Trening:

Trening na czczo. Po ok 7 minutach biegu, przez kolejnych 8-9 minut rozgrzewka z gumą. Przećwiczone 3 aktony barków, biceps, triceps. Przed siadami dwie serie siadów CC po 15 powtórzeń.

Siłownia domowa

Trening zrobiony w ok 1:30 minut wraz z rozgrzewką. Wykresy poniżej.
Ogólnie - „siła” bardzo w dół. Szczególnie na wyciskaniu sztangą, hantlami. Dodatkowo cały czas prawy bark.

WL - ponownie po dobrym rozgrzaniu barków, nie czuję dyskomfortu podczas wyciskania. Jedynie źle ławkę ustawiłem i pizgało mi po oczach mocno

Sztangielki skos – tu już prawy bark dawał popalić.

Sztangielki siedząc – mięśnie rozgrzane, ból barku był. Ciężary mocno w dół...

Wyciskanie zza głowy – zrobiłem zamiast leżąc. Dobrze poczułem pracę tricepsa.

Siady – tu się nie czepiam. Siła jest (jak na moje możliwości). Tym razem spróbowałem w wąskim ustawieniu stóp. Nie do końca mi pasi tes sposób, gdyż kolana mi schodzą trochę do środka, dodatkowo tyłek już tak w dół nie schodzi jak przy szerszym rozstawieniu.

Wspięcia ze sztangą – standard

Ogólnie trening był na dobrym poziomie. Starałem się robić krótkie przerwy patrząc na tętno, co od razu wyszło na sile.



Suple:

Na czczo: Witaminy + stawy x3, Taurine Hi TEC x3,
Przed siłownią: Arginin Powder Hi TEC ok 2,2g, Beta Alanin Hi TEC x5, Creatine Powder Hi TEC - ok 5g,
Okołotreningowo: BCAA Hi TEC ok15g,
Po treningu: Creatine Powder Hi TEC - ok 5g,
Przed snem: ZMA Hi TEC x3, Magnesium Citrate Hi TEC ok 10g, Witaminy + stawy x3,
Do posiłku nr 3: Whey C-6 110g

Media:

WL 5x83,5kg





Hantle skos 12x21,5kg





Wyciskanie hantla zza głowy 10x21,5kg





Siady 5x118,5kg






Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
1. progresje ciężarów założyłeś? ile będziesz zwiększał/zmniejszał? czy raczej za każdym razem będzie constans.

2. snes ci specjalnie taki program do domu rozpisał czy sam modyfikowałeś?

3. to 5x83 na WL to ostatnia seria była? masz ich tam kilka

4. siedem serii na WL - boli dzisiaj?

za przysiad to szacun że na domowych stojakach się nie cykasz - jaką mają nośności? żeby trzpienia nie ścięło

ale teraz będę nazi form officer i nie że się czepiam bo każdy inaczej robi, "inaczej czuje" i nie ma to dla mnie absolutnie żadnego znaczenia czy będziesz chciał korygować czy nie - pisze tylko co widzę moim laickim okiem.

- trochę ci pięty unosi przy tych 118 kg( co jak dla mnie jest bardzo dużym ciężarem) ale to chyba dlatego ze wąsko stoisz. a tak to ogień i do przodu czy mi się zdaję ( ujęcie kamery) czy przeginasz biodra w lewo i ciągniesz lewą stroną jak wstajesz? zawsze tak masz?

- robiąc tak francuza czujesz go? nadgarstek ci na okrągło pracuje przy tym i odciąża trica, mniejszy ciężar, sztywno nadgarstek w linii prostej chyba powinno być.

pozdro and do the f*** you wan't to do( cyt. HT)

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30556 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131122
Przysiady składane 3+2=5
Podziwiam za hart ducha!
Nigdy tak nie potrafiłem.
Sztanga by mnie chyba przygniotła w czasie odpoczynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
taki stojak powinien spokojnie wytrzymać 250-300kg
francuz jest prawidłowo - też robię w ten sam sposób

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Krata na Lato 2 Edyc. wg kuba_n

Następny temat

suplementy po 65

WHEY premium