SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato - Edycja 2 - wg RafalRRRR

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Jak te Waldensy w smaku? Da rade to jeść? bo opinie dość rozbieżne widze a przymierzam sie do kupna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
14.05.2014 – DNT

Menu:



Opis:

Menu:


To pierwszy dzień związany z wyjazdem służbowym na targi. Z racji,że miałem trochę na głowie, miska z biegu. Trochę się rozjechały godziny IF, trochę weszło więcej białka. Wieczorne jadło to na oko, brałem z bufetu.

Fotki z posiłków brak:

Suple:

Na czczo: Witaminy + stawy x3, Taurine Hi TEC x3,
Przed snem:ZMA Hi TEC x3, Magnesium Citrate Hi TEC ok 10g, Witaminy + stawy x3,
Do posiłku: Whey C-6 70g

Wrażenia z SUPLEMENTACJI Hi TEC:

Brak

Media:

Brak

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
muzzy17
Jak te Waldensy w smaku? Da rade to jeść? bo opinie dość rozbieżne widze a przymierzam sie do kupna


Pisałem w dzienniku testowym - nutelle zjesz łyżką cały słoik. Tego (nawet najepszego) nie dasz rady. Jako dodatek - ok.

Karmel, malina - dipy, truskawka sos - OK
Czekolada - sos - ujdzie
Ptasie mleczko - dip - bez smaku w sumie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
15.05.2014 – DT

Menu:

Brak

Trening:




Opis:

Menu:


Cały dzień na targach. Hotel miałem około godziny od hotelu gdzie były wystawy. Na miejscu od 9.30 do 24. I powrót na sen. Jedzenie to głównie białko i tłuszcze z regionalnych potraw, które zamówiłem dla uatrakcyjnienia naszej wystawy. Do tego trochę chleba na zakwasie z czarnuszką. Nawet nie podchodzę do zliczenia tego. Wieczorem na bankiecie kura, ryby, warzywa. No i polewanie… ale innym. Z litr coli zero poszło. Strzelam że węgli zjadłem do 150g max 200g, kalorie - pewnie nie przeszło 3000 (na DT mam 3100).

Fotki z posiłków brak, tylko ogólnie z czego brałem :):




Trening:

Trening zrobiony w trakcie targów. Akurat goście (klienci) mieli jakieś sympozjum, więc szybko skoczyłem na siłownię hotelową.
Tam hantle do 20kg, pare bieżni i maszyn. Wszystko TOP jakościowe. Niestety dobre na wakacyjny rozruch.


Siłownia „PRO"


Trening zrobiony w ok 40 minut wraz z rozgrzewką. Wykresy poniżej.


Hantle leżąc – Małe ciężarki dostępne. Jednak i tak słaby jakoś.

Barki na maszynie -Poszło lepiej niż taka maszyna jak robiłem niedawno „u siebie’. Prawy bark wciąż daje znać.

Klatka/triceps na maszynie – w planie dipsy i tylko tak mogłem coś porobić. Ogólnie słabo wyszło.

Suwnica – w planie siady ze sztangą z przodu. Dobrze, że ta suwnica była. Nogi mi wyszły najlepiej na tym treningu


Cały trening średni. Wiadomo, w trakcie targów, myślałem co tam na stoisku. Dodatkowo czuję się coraz słabszy. Ciężary lecą w dół.




Suple:

Na czczo: Witaminy + stawy x3, Taurine Hi TEC x3,
Przed siłownią: Arginin Powder Hi TEC ok 2,2g, Beta Alanin Hi TEC x5, Creatine Powder Hi TEC - ok 5g,
Po treningu: Creatine Powder Hi TEC - ok 5g,
Przed snem: ZMA Hi TEC x3, Magnesium Citrate Hi TEC ok 10g, Witaminy + stawy x3,

Wrażenia z SUPLEMENTACJI Hi TEC:

Arginin, Beta Alanin:

Arginina + Alanina uratowały ten trening. To, że w ogóle tam zostałem po rozgrzewce, to tylko z powodu tych supli. Praktycznie po każdym ćwiczeniu myślałem, czy nie skończyć treningu.


Media:

Barki na maszynie - 8x45kg





Wyciskanie na maszynie siedząc 8x59kg





Suwnica 8x159kg






Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
16.05.2014 – DNT

Menu:

Brak

Opis:

Menu:


Ostatni dzień na wyjeździe. Dalej nie liczyłem. Miska podobna - 5 kromek chleba na zakwasie, smalcu ze 100g, reszta mięso i ogórki kiszone.
Praca do ok 15 i wyjazd do domu. W domu o godzinie 20. Weszło winko czerwone wytrawne z żoną (ok 2/3 butelki dla mnie ). Pełen relaks.
Kaloryczność myślę że się zmieściła w 2500.

Fotki z posiłków brak:

Suple:

Na czczo: Witaminy + stawy x3, Taurine Hi TEC x3,
Przed snem:ZMA Hi TEC x3, Magnesium Citrate Hi TEC ok 10g, Witaminy + stawy x3,
Do posiłku: Whey C-6 70g

Wrażenia z SUPLEMENTACJI Hi TEC:

Brak

Media:

Brak

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
17.05.2014 – DT

Menu:



Trening:



Opis:

Menu:


Micha już liczona. Mała zmiana. Po targach zostało mi ok pół kilo smalcu regionalnego i dużo mięcha (karkówka, schab, kiełbasy, pasztety). Wszystko regionalnie wykonane. Pychota. W domu nikt tego nawet nie chce oglądać, więc zostało dla mnie (trochę rodzicom). Tylko ciasta 2 pudła zabrała żonka, ale ona może grzeszyć i to bez żadnych konsekwencji. Dodatkowo, ostatnie dni na raczej niskich węglach było, więc jeszcze je ścinamy. Nie omawiałem tego z Faftaqiem (trochę się czeka na odpowiedź ), tylko zamieniłem chwilę z MaGorem. Przez parę dni jadę na bardzo niskich węglach. Siłę na treningach na razie odstawiam na bok. Mam zrobić odpowiednią ilość repsów w odpowiednim tętnie.

Fotki z posiłków 2, 3:



Trening:

Dzisiejszy dzień zacząłem od siłowni. Zaraz potem biegi.
Z synem starzym pojechałem na zawody w koszykówkę. To koniec sezonu więc chciał abym zobaczył jeden meczyk. Więc pierwszy sobie darowałem i w Hali MOSiR Zabrze gdzie był turniej, zrobiłem trening.

Siłownia PRO 11,00,

Trening zrobiony w niecałą godzinę wraz z rozgrzewką.

Rozgrzewka - bieg + rozgrzewka ogólna

MC – przede wszystkim spadek mocy. Ciężary w dół. Ale mocno zmęczony. Trochę za szybko tyłek szedł w górę. W ostatniej serii już mnie tak ciągło do ziemi, że do pionu nie umiałem wstać.

Wiosło podchwytem - mniej mocy.

Odwodzenie ramion w bok w opadzie tułowia – znowu mniej siły. Weszło jednak dobrze w „tyły".

Szrugsy sztangielką – ciężary podobnie. Bardzo mi dobrze spompowało kaptury.

Uginanie ramion z supinacją – ciężary podobne. Równie dobrze weszło cwiczenie.

Spięcia brzucha – standard.

Trening jak wspominałem na mniejszych ciut ciężarach. Skończyłem bardzo zmęczony. Oczywiście był robiony na czczo.



Aeroby - bieg na bieżni:

Zaraz po treningu 35 minut na bieżni. W trakcie biegu dwa razy przejcie do marszu - tak się ze mnie lało, że ręcznik w ruch, woda i dalej bieg. Dobrze mi weszły aeroby



Suple:

Na czczo: Witaminy + stawy x3, Taurine Hi TEC x3,
Przed siłownią: Arginin Powder Hi TEC ok 2,2g, Beta Alanin Hi TEC x5, Creatine Powder Hi TEC - ok 5g,
Okołotreningowo: BCAA Hi TEC 20g,
Po treningu: Creatine Powder Hi TEC - ok 5g, Magnesium Citrate Hi TEC ok 10g,
Przed snem: ZMA Hi TEC x3, Witaminy + stawy x3,
Do posiłku nr 4: Whey C-6 70g

Wrażenia z SUPLEMENTACJI Hi TEC:

Arginin, Beta Alanin:

Fajnie się czułem. Pomimo ogólnego osłabienia, dobra motywacja skupienie na treningu. Potliwość dobra, podczas aerobów już mocniej się lało.

Media:

MC, seria 4, 140x5






MC, seria 5, 160x5






MC, seria 6, 160x5






Wiosłowanie podchwyt, seria 2, 60kg x12






Wiosłowanie podchwyt, seria 3, 70kg x10






Pozdrawiam



Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2014-05-18 12:08:55

Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2014-05-18 12:11:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 3897 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76176
zazdroszcze sily. Jak na wyjazd to trening i dieta bardzo ok

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
18.05.2014 – DNT - Aeroby

Menu:



Aeroby:



Opis:

Menu:


Kolejny dzień na bardzo niskich węglach. Trochę słaby, ale bez tragedii. W sumie bardzo nerwowy. Trochę się w życiu prywatnym ostatnio polepszyło (nawet bardzo), więc te nerwy dzisiejsze być może przez te niskie węgle? Nie wiem. Ale szybko mam nerwa
Posiłek numer 2 to w restauracji i tego masła z żeberek i sałatki colesław nie zjadłem. Gramatura posiłku 1 i 2 na oko.

Aeroby

Bieg zaliczony na czczo.
Kolejny tydzień minął z aerobami po 35 minut. 4 wybiegi. Dzisiaj pierwszy raz poszedł spalacz x3 kaps przed biegiem. Delikatnie się poprawia kondycja.
Niestety znowu nerw kulszowy daje znać o sobie. 4-5h po bieganiu zdarzają się uciski. Nie powiem, upierdliwe to na maksa. I tak już do wieczora.

Sam bieg - w terenie, różne delikatne podbiegi, ale jakoś poszło. Średnia prędkość nie zadowala, ale to wynik zastania. Ważne tętno.

Fotki z posiłków 1, 2, 3:



Suple:

Na czczo: Witaminy + stawy x3, Taurine Hi TEC x3,
Przed aerobami Hi TEC Thermo Fusion x3, BCAA ok 20g,
Przed snem:ZMA Hi TEC x3, Magnesium Citrate Hi TEC ok 10g, Witaminy + stawy x3,
Do posiłku: Whey C-6 100g

Wrażenia z SUPLEMENTACJI Hi TEC:

Dzisiaj wrzuciłem słabszy spalacz w ilości 3 tabs. Hi TEC Thermo Fusion. Mam jeszcze resztkę z poprzedniej redukcji. Trochę podgrzał, ale delikatnie.

Media:

Brak

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30556 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131122
Starzejesz się i reagujesz impulsywnie!
Wiesz co chcą Ci powiedzieć i to zanim oni zdążą to wyrazić!
Podobno przy ketonach mózg pracuje sprawniej i to jest skutek uboczny niskich węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak Janie, kolejna kreska niedawno skreślona w metryce :). Dzisiaj już lepiej z nerwami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Krata na Lato 2 Edyc. wg kuba_n

Następny temat

suplementy po 65

WHEY premium