SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato-według - kuba_n

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16478

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
No cóż Kuba, zapuściłeś się dosyć konkretnie więc żeby wyprowadzić sylwetkę na dobrą to trzeba trochę czasu i potu poświęcić. Tak jak pozostali forumowicze uważam, że efekty masz bardzo dobre. Myślę, że jak zejdziesz ze swoim bf do poziomu 15-16% to Twoja sylwetka zrobi się już wyrazista i będziesz zadowolony. Problem polega jedynie na tym, że prawdopodobnie będzie szło coraz wolniej to zbijanie bf... Powodzenia w zmaganiach.

ps. Teraz mogłem zagłosować w Twojej ankiecie. Wcześniej tego nie robiłem bo to było jak wróżenie z fusów. Jedziesz dalej

Zmieniony przez - astry1 w dniu 2013-05-03 14:04:18

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
no dobra, jestem po sesji foto
znalazłem lepsze miejsce do zrobienia foto, do tego ustawiłem sobie lustro w którym widziałem się przed zrobieniem foty, przez co efekty przeszły moje oczekiwania

no ale teraz mam dylemat którą fotę wstawić do konkursu

po odfiltrowaniu zostały mi takie foty











KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
kuba zmien te majty bo naprawde chuyowo to wyglada w takich szpongach sie prezyc no offence
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
do następnych fot zorganizuję sobie jakieś lepsiejesze majty
znalazłem jakieś profi do zawodów ale koleś chce za nie 119+wysyłka, za drogo jak na majty

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Zdjęcie nr 5 chyba najlepiej prezentuje mięśnie brzucha.

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ZAPISKI TRENINGOWE TYDZIEŃ 7

2013-04-29 poniedziałek - dobry trening trening plecy, tylni akton barków, obręcz barkowa, bicek, przedramiona, łydki + aeroby / szczegóły -> bezpośredni link

2013-04-30 wtorek - bardzo słabe aeroby/ szczegóły -> bezpośredni link

2013-05-01 środa - bardzo udany trening klatki, barków, tricepsów oraz brzucha + słabe aeroby / szczegóły -> bezpośredni link

2013-05-02 czwartek - aeroby - bieganie/ szczegóły -> bezpośredni link

2013-05-03 piątek - bardzo dobry trening nóg, dolnego grzbietu, łydkek + aeroby/ szczegóły -> bezpośredni link

2013-05-04 sobota - trening pod konkursy: klatka wytrzymałościowo, brzuch + aeroby / szczegóły -> bezpośredni link

2013-05-05 niedziela - jutro dzień odpoczynku

moja redukcja nabrała tempa, waga spada dość mocno i systematycznie, na dzień dzisiejszy wynosi ona 92,5kg

trening brzucha
środa
unoszenie kolan wisząc na drążku - rewelacyjnie mi się robiło to ćwiczenie, bardzo mocno zmęczyłem brzuch, poszło 4 serie robocze
spinanie na maszynie - pierwsza seria zrobiona ze zmniejszaniem ciężaru, potem poszły jeszcze 2
skłony boczne z hantlą - 2 serie

sobota
unoszenia konkursowe - 3 serie - w pierwszej serii znów 40 powtórzeń
spięcia na skośne - 3 serie
unoszenie nóg w leżeniu na ławce płaskiej - 3 serie

tydzień zaliczony na 100% wg planu, redukujemy dalej

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No majty rzeczywiście kozak . Na niektórych fotach wyglądasz jak taki masior, o zwinności baletnicy. Piszę to pozytywnie ;). Nr 5 też wg mnie OK. No to redukujemy dalej!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
no majty muszę sobie zakupić jakieś
jeśli chodzi o foto to faktycznie 5 nie jest głupia, choć pierwotnie byłem za 1

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja kapielowki znalazłem jakieś. Nie wiem nawet czy dziadkowie nie kupili jakiś czas temu starszemu synowi mojemu i okazały sie mu za duże i do szuflady. Teraz jak znalazł dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Te slipy w których robię fotki są tylko do tego celu i na tę okazję tylko je ubieram i nigdy ich nie nosiłem.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-05-05 09:22:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato według - drazekm

Następny temat

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

WHEY premium