SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2018 wg Szajby moduł I

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Zakładając, że w pozycji do renegade row, obciążam jedną rękę 65% masy ciała, wychodzi, opieram się na rączce od kettla, z obciążeniem 100,5kg. Ponad sto kilogramów złabie nadgarstek bez problemu

Zrzut z treningu






Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 4/10/2018 10:23:36 PM

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12187 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627552
Jaka fajna poziomka! Rozumiem, ze bez podstawek jest trudniej? Musze wreszcie się zmobilizować i spróbować. Zacznę chyba od taboretów, ale nie będe filmować:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12130 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131011
Paatik
Jaka fajna poziomka! Rozumiem, ze bez podstawek jest trudniej? Musze wreszcie się zmobilizować i spróbować. Zacznę chyba od taboretów, ale nie będe filmować:)
Filmowałbym aby inni widzieli, że jak się chce to jednak się podoła temu co z początku wydawało się niemożliwe .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73499
najbardziej to mi się spodobał ten siad na duupsko

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Chyba ogarnąłem miskę
Wygląda to dokładnie tak jak na zrzucie. Co tydzień będę obcinał
Może jakieś sugestie, wyłączając kiełbasę żywiecką?


When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Osobiście wywaliłbym Ser Edamski, białko OstroVit, Mleko, Twaróg, Jogurt
Jadłbym smalec, jajca, kiełbasę, ryż, ziemniaki i minimum1 kg mięsa do tego


Zmieniony przez - maceek w dniu 2018-04-11 20:08:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12130 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131011
Pracujesz, trenujesz, duży jesteś i chyba nie ma z czego obcinać.
Mógłbyś dołożyć białka - czytałem analizy badań w których jedzono 1000 kcal z białka ponad limit i nie tyli.
Byłeś na tłuszczówce i podobno dobrze się czułeś. Obetnij węgle i nie będzie insuliny aby utrudniała spalanie tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12187 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627552
Taka dziwna trochę ta miska - i węgli niemało i tłuszczy... Białka nie wiadomo po co aż 200g? Może Kabo by się wypowiedział?
Też pamiętam,ze byłeś zadowolny z tłuszczówki - to skąd pomysł teraz na węgle i tyle białca? Ale żadne ze mnie specjalista od męskiego żywienia - więc tylko tak sobie gdybam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Maacek, jogut, mleko czy inny nabiał to jakaś szansa na rozluźnienie stolca

Najpierw w celu rozjaśnienia sytuacji wrzucę kolejną rozpiskę na, nazwijmy ten dzień, DBW (Dzień Budowania Wydolności), a dzień z którego rozpiskę wrzuciłem wcześniej, nazwę DBS (Dzień Budowania Siły).

Rozpiska DBW




Pokrótce. Dzień DBS. Rozpoczynam dzień jazdą na tłusto, ale bez przesady. PRaca, praca, praca, trening.Trening siłowy Po treningu wchodzą węgle i proch (ryż, mleko i proch). Stosunkowo lekkie i szybko się przyrządza. Do końca dnia już bez tłuszczy. W tym dniu spożywając węgle liczę na to że uda mi się zbudować trochę siły, trochę mięśni i szybciej zregeneruje się CUN.
Kolejnego dnia DBW. Rozpoczynam jak poprzedni, praca, praca, jeszcze więcej pracy i trening. Bieganie lub rower. Trening mający na celu wypłukanie glikogenu, o ile jeszcze coś pozostało. Na rekordy w tym okresie nie liczę, na takiej misce nie da się rekordów bić. Można, a przynajmniej ja mogę, budować wydolność.
Czemu białka tak dużo? Produkty w mojej misce zawierające białko, są smaczniejsze, niż te zawierające tylko tłuszcz
A tak poważnie, nie wydaje mi się by większe ilości protein mogły szkodzić. Mogą przyspieszyć redukcję, mogą również działać prewencyjnie



Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 4/11/2018 9:21:02 PM

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Dodaj kiszonki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs modułowy Krata Na Lato 2018

Następny temat

KRATA NA LATO 2018 WG FANSA moduł 1

WHEY premium