SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótka przerwa, i powrót do treningu diety i suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3223
Siema
Jestem po dwumiesięcznej przerwie od treningu, w tym tyg wracam na siłownie, spadków w kilogramach nie zauważyłem, może dlatego ze starałem sie cały czas trzymać miskę choć rzadko zgodnie z ustalonymi makrami ale w prawidłowej kcal. Spadki nie duże choć jakość mięśnia pozostawia do życzenia przez to ze zalało mnie troche. I tutaj pojawia sie pytanie czy warto sięgać na start z jakąś suplementacją, czy dać sobie na rozruch miesiąc/pół. Celem jest kontynuacja masy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4552 Napisanych postów 35818 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263268
Ja na Twoim miejscu dopiął bym miche i poćwiczył troche bez supli

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
na start lepiej nie, dopnij j.w michę i jak wtedy nie będzie szlo to poszukaj uzupełnienia w odżywkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
kwestia tego co rozumiesz pod pojeciemy suplementacji?
jak uzupelnienie diety w nwitaminy, mineraly czy kwasy tluszczowe, to spoko, mozna pomyslec o tym.
ale jak masz zamiar korzystac z kreatyn itp zabawek, to jeszcze nie czas

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boster tescia

Następny temat

Jakie odżywki ?

WHEY premium