SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POWROT DO FORMY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
WITAM WSZYSTKICH ZIMKOW.MAM TAKI DUZY PROBLEM.KIEDYS CIEZKO TRENOWALEM PARE LATEK I BYLY EFEKTY WAGA BYLA 100-105KG.POZNIEJ UCIECZKA ZA PRACA I OD 2 LATEK NIE TRENUJE SPADLEM NA 85KG.TERAZ DOPIERO MAM CZAS NA POWROT I POTRZEBUJE JAKIS PLANIK,DIETKE I ODPOWIEDNIE ODRZYWECZKI A WIDZE ZE DUZO NOWOSCI JEST.TERAZ O MNIE.WAGA 85KG,WZROST 188CM RESZTE WSZYSTKO MALE CZAS MAM 4 RAZY W TYG,NA ROBIENIE JEDZONKA MALO CZASU BO PRACA,SZKOLA ITD.ALE NIE MAM PROBLEMU Z NOSZENIEM POJEMNIKOW I BUTELEK ZE SOBA.PS.SZYBKO LAPIE TEZ TLUSZCZYK DZIEKI ZA WSZYSTKO Z GORY.POZDROWIONKA Z DALEKA.

michu1

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
Sergio 01 ja miałem wiele takich powrotów i chętnie coś pomyslę nad tym by i twój był jak najbardziej efektywny, mówisz że łapiesz tłuszczyk więc za szybko pewnie nie mozna będzie wracać do formy bo to może spowodować również i zwiększenie ww. nieporządanego tłuszczyku, najpierw myślę powinieneś zacząć od treningu obwodowego a potem wskoczyć na treniing dzielony- grupa dwa azy w tygodniu, potem jeśli uznasz to za właściwe to przy zwiększeniu objętości treningu możesz zacząć trenować każdą grupę raz w tygodniu, dietę oczywiście powinieneś dokładnie ułożyć i przeanalizować- może się ona troszkę zmieniać w miarę dochodzenia do formy sprzed przerwy w treningach, jeśli to będzie oki to zastanowimy się nad odżywkami i ew. suplami i napewno coś właściwego dobierzemy.

"A PO NOCY PRZYCHODZI DZIEŃ,
A PO BURZY SPOKÓJ"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 113277
oo apok 23ban
siema i nara

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
APOK 22BAN.DZIEKI ZIOMUS.OBWODOWY WALE WLASNIE JUZ 2 MIES WIEC OD PAZ CHCIALEM WSKOCZYC JUZ NA DZIELONY ALE MYSLALEM ZBY JAKIEGOS SUMPLA JUZ ZAKUPIC TYLKO NIE WIEM CO TERAZ JEST NA CZASIE DOBREGO,ZIOM PROPONOWAL MI JABCZAN KREATYNY,SZUKALEM CZEGOS NA TEMAT TEGO I MAM MALO INFORMACJI.JAKIE ZESTAWIENIE NA POCZATEK PROPONUJESZ.A Z DIETKA ZAWSZE MIALEM KLOPOTY BO LUBIE WSZYSTKO WCIAGAC.POZDRO

michu1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
wiesz dietkę musisz ułozyć dobrą- nie musi to być ideał, musisz w przybliżeniu wiedzieć ile i czego możesz "wciągać" - proponuję zwiększyć trochę ilość białka w diecie np. ze standardowych 2g do 3g na kg. masy ciała, ująć trochę węgli ale tak by wystarczało kalorii, tłuszcz na wystarczającym ale niewysokim poziomie.
teraz przy przechodzeniu na trening dzielony musisz ustalić ile razy najlepiej będzie w tej chwili dla ciebie trenwać w tygodniu i z jaką częstotliwością/ja proponuje cztery razy -dwa razy poszczególne grupy/ a objętościowo będzie to średnio -po dwa ćwiczenie i od 6-8 serii na grupę powinno wystarczyć.
co do odżywek to w sytuacji którą opisałem z dietą proponuje dokupić białko lub jeśli w diecie masz go pod dostatkiem a raczej ogólnie można jeszcze coś dodać ze zwiększoną jego ilością to kup bulka- szczególnie po treninigu się przyda, a jeśli chodzi o kretkę to rzeczywiście chyba jabłczan ew. ester w twoim przypadku będzie jeśli nie najlepszym/to dokładnie w tej chwili trudno określić/ to jednym z najlepszych wyborów, więc spoko!

no i powiedz jak ci idzie do tej pory?

"A PO NOCY PRZYCHODZI DZIEŃ,
A PO BURZY SPOKÓJ"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 21724 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92660
Witaminy, omega 3, zma na nockę, białko, po teningu carbo i białko.
Kreatyna
-wstrzymaj się ejszcze ze 2 miechy, a jak nie mozesz sie doczekać to ładuj monohydrat, spompujesz sie troszkę.
nastepne cykle już na stackach.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
apok 22ban.Pytasz jak idzie do tej pory.sierp jechalem 3 dni i basenik bo lubie,teraz 4 dzionki i czuje ze jest ok.Nie wiem co chcesz jeszcze wiedziec.piszesz ze 4 dni tez tak myslalem,bialko to napewno a do transportera krety to tauryne bo chyba kiedys robilem taki mix tylko jeszcze sypalem glukoze bo gdzies wyczytalem.ogolnie to lecialem tylko na bialku,aminokwasikach i krecie,no i jak cos sie trafilo reszta to jedzonko bo monety nie bylo,trenig jechalem 4 razy,2 razy grupe w tyg.np.klate z tricem po 10-12 ser w tym 8-10pow' no i bareczki z bicem podobnie i dzien wolny na nogi i szlo dobrze.2mies i zmienialem pozniej juz kto co dopowiedzial,bica z tricem bo dobrze szlo,nigdy nie mialem konkretnie wszystkiego ustawionego tak jak czulem tak robilem i przerwa.a teraz chce tak wystartowac normalnie,wiec czytam,szukam pomocy. a tam Mietki pisze zeby z kreta poczekac.pozdro

michu1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mietki witam.Mowisz ze wstrzymac sie narazie z kreta,narazie pojdzie bez dobrze a pozniej sie przyda.jak znajdziesz chile zobacz co napisalem ww w art i rospisz planik i jak i kiedy wciagac to co podales,ilosci oczywiscie tez.jeszcze jedno moj wieczn problem to lydy nie chca isc.dzieki ziom z gory.

michu1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 21724 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92660
To zalezy od diety, ale ogólnie najcześciej białko spożywa się 2 razy dziennie, carbo po treningu z 50 gram, zma na noc ( mozesz kupic w aptece filomag b6 i zincaqs forte i łykac jeden zncas i 4 filomagi na noc).
Omega - 3 gramy dziennie, w 2 porcjach do posiłków.
Witaminy rano., do sniadania.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32
Sergio 01 łydki trenuj na początku treningu jeżeli masz z nimi problem- może zasada priorytetu zadziała i coś to da- a powinno, zmieniaj często bodźce, trenuj czasem nawet z małą ilościa powtórzeń -około 10.

kreatynę oczywiście spoko mozesz brać bo po co sie katować/organizm/ skoro można w dużo krótszym czasie dojść do poprzedniej formy- dziwne to dla mnie jest przyznam szczerze podejście gdy ktoś odradza w taqkiej sytuacji kreatynę.

pozdrawiam!

oj zeszmacił się nam dział
a miało być tak pieknie
i potwierdza się znany fakt,
że ryba psuje się... od głowy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160511
Apok skoro nie podoba Ci się dział to nie musisz tu być
nikt tu Cię pod pistoletem nie trzyma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kretka + nitrobolon

Następny temat

cykl na Cell Pump

Wheya