SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koszykówka

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79
A więc mam 12 lat i gram w kosz od jakiegoś roku. mam 163 wzrostu i strasznie marny wyskok. Jak mogę go poprawić? Chodzi mi które partie mięśni muszę trenować aby się lepiej wybić.I jakie są dobre ćwiczenia siłowe,gdyż chciałem zacząć rzucać za trzy?

Zmieniony przez - Pivot w dniu 2007-10-05 14:49:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2354
skup sie na kozlowaniu, opanowaniu pilki a za 3 lata zglos sie i wtedy pomyslimy;]
nie ma sensu teraz, do ktorej klasy chodzisz 6? jeszcze urosniesz i nie ma sensu teraz cwiczyc, a propo wzrostu, mozesz kupic sobie drazek i rozciagac sie na nim;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
za 3 lata? zarty sobie robisz??
z tym drazkiem tez do***ales

Zmieniony przez - greku_806 w dniu 2007-10-05 16:22:46

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79
chodz do 5 klasy i w styczniu kończę 12 lat. Do wsadu na kosz brakuje mi około od 15 do 20 cm więc chciałem trochę poćwiczyć.Ztesztą troche siły przyda mi sie do rzutów z dystansów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Do wsadu na kosz brakuje mi około od 15 do 20 cm

20 cm to ci brakuje zeby doskoczyc do siatki od kosza .
Treningow silowych w tym wieku zadnych nie zrobisz, duzo graj, kozłuj ucz sie technicznie rzucać. Jak mozesz to zapisz sie do jakiegos klubu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
jak masz 12 lat to Ty nawet nie mysl o silowni czy treningach na wyskok, poprostu graj

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2354
cos ci nie pasuje greku_806 ??
takie jest moje zdanie, a mlodzi zawodnicy wlasnie proboja "wyciagac" sie na drazkach!! a kiedy ma zaczac cwiczyc na silowni?

p.s. nie dodales do postu nic sensownego, tylko umiesz krytykowac wiec wybacz...zal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
nie pasuje ze pieprzysz glupoty, co mu da wiszenie na drazku? Myslisz ze od tego urosnie? Stary mit i juz dawno obalony.
Silownia w wieku 12 lat? Kolejna glupota z Twojej strony, dzieciak jest w fazie rozwoju i moglby sobie tylko krzywde zrobic.

Jak nie masz o czyms pojecia to prosze nie wypowiadaj sie bo komus mozesz zaszkodzic.

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2354
lol
nie umiesz czytac ze zrozumieniem ;]

koniec rozmowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79
Do obręczy brakuje mi z 7cm, z piłką około 10-15. Ni chodzi mi o siłownie tylko o rożne ćwiczenia w domu np. pompk. Jakie mięśnie odpowiadają za wyskok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
buhahahaa ale mlody pocisnal w wieku 12 lat gdzie dynamika jest zerowa i przy wzroscie 163 brakuje mu do obreczy 7 cm hehehehe.Do obreczy ale chyba w minibaskecie ktory wlasnie jest dla 12 latkow hehe i tam jest kosz zaweiszony na 250 cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1500m trening na 12 dni

Następny temat

Kierownica

WHEY premium