SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1500m trening na 12 dni

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 184
Witam:) czy ktoś mógłby opisać jakiś trening na 12dni na 1500m? Jeśli to ważne: mam 18 lat, waga 73kg, wzrost 182cm i czas na 1500: 4,59 :) pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2360
po co ci trening na 12 dni?? jezeli tak jak mysle za 12 dni masz sprawdzian lub jakies zawody to za pozno sie obudziles. teraz mozesz jedynie zrobic troche rozbiegania i jezeli nie bedziesz mial zakwasow to troche interwalow, 2dni przed zawodami/sprawdzianem zrob lekie wybieganie a dzien przed odpocznij,30 min przed startem wypij carbo lub ewentualnie 2 snickersy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 728
4,59 też chciałbym mieć taki czas :), ja na razie tylko 5.22, a celem jest właśnie zejście poniżej 5 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
lol ? 12 dni przed zawodami , to zupełnie nic nie zrobisz... conajmniej 2 miesiące wcześniej trzeba zacząć ... moim zdaniem lepszy czas zrobisz nie trenując... :P

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
wojciech31 dokładnie
jedyne z czym sie nie zgodzę, to snickersy Carbo lepiej wyjdzie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 184
tak też myślałem, jednak widziałem na forum jakiś trening na 2 tyg. na 400m wiec tak się zapytałem:)
Ale mam za to jeszcze jedno pytanie. Bo jak napisał wojciech31 w czwartek 18 października mam zawody :] Ale okazało się że koło 11 listopada mam następne :). chciałem się zapytać jak najlepiej przed tym biegać, tzn żeby szczytowa forma;p była na tego 11 listopada, ale zarazem żeby nie być przemęczonym na tych pierwszych zawodach 18 października.??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2360
o szczytowej formie mozna mowic jezeli przepracujesz jakies 2-3 miechy budujac wytrzymalosc, np zima, po zawodach biegaj interwaly i po razie w tygodniu wybieganie i sile biegowa i tak jak przed pierwszymi zawodami 2 dni przed wybieganie i dzien przed wolne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 184
Dzięki wszystkim za rady :) zobaczymy, jakoś będzie ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(DO HARDDUDE) PROSZĘ O ROZPISKĘ

Następny temat

Koszykówka

WHEY premium