SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koszt diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
zależy też od miejsca w którym mieszkamy, promocji, dużych supermarketów,


Ja przed dietą wydawałem tyle samo kasy na imprezy i % więc nie ma porównania , ale to prawda kurak, ryby, oliwa z oliwy to najdroższe składniki diety (nie licząc supli)

Pozdrawiam

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
U nas w domu bez żadnej diety wydaje się przeciętnie 400zł na osobę na jedzenie a co dopiero przy diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
wiesz zależy...
jak wlicza się takie zbędne rzeczy jak (masło, cukier, majonez, chleb, napoje gazowane, słodycze, cistka, batony, kiełbasę, serki topione, jakieś wymyslane paszteciki, czy zupki gotowe za 4 czy wiele wiele innych przekąsek tto wychodzi ok 400)

ja doznałem wczoraj szoku kupując twarożek w BIEDRONCE! widziałem jak otyłe małżeństwo z 2 dzieci (tez otyłych) kupowało 200 zupek chińskich w 3 smakach brali po kilka kartonów...

kupiłem i wyszedłem nie chciałem patrzeć jak idą na dział z chipsami

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Jak trzeba to w 400-500zl mozna sie zmiescic majac w miare dobra diete.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14715
hehe ja sobie kupuje male kurczaki i choduje a potem ida na rzez :D I duzo taniej mi to wszystko wychodzi:D no jeszcze warzywka i wszystko praktycznie za free to tylko cwiczyc pozasotaje :D:D:D

_____RaDo_____

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6351
Dużo. Mam 17 lat i samemu ciężko forse zdobyć. Gdyby nie sponsoring rodziców, to z diety by były nici. Do tego doliczyć trzeba koszty związane z siłką.

Don't tell me what I can't do! Never!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
trzeba kombinować... ja siłke mam w domu (urządziłem sam za kasę zarobioną przez wakacje)

z żarciem idzie się umówić że suple, witaminy itp sam kupujesz a rodzice zapewniają ci mięso, ryż, mleko i owoce.

w sumie kasa ta sama co by wydawali normalnie na zwykłe żarcie

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
e...sporo wydajecie:) ja jak sie zepne to i 350 sie zmieszcze:) ale tak standardowo to 450. oliwe kupuje raz na 1/2 miesiace, to samo vitaminy i tran. kurczaki....jak sie trafi piers za 11/12zł to kupuje od razu ze 3kg i mrorze. warzywa drogie zima ale są np kiszone ogorki robione latem, kapusta kiszona...da rade sie zmiescic w 400zł (mowie o redukcji bo masy nie robie

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
niekiedy redukcja wychodzi więcej niż masa :)
zależy od pochłaniania kalorii

wg mnie na masie trochę więcej idzie!

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
ja tez uwazam ze na amse idzie wiecej, no chyba zektos kupuje spalacze etc...ja tam kozystałem tylko z białka ostrowi reszta to czysta natura:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak długo na konkretnej diecie?

Następny temat

Pomożcie !

WHEY premium