SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontynuacja redukcji po świętach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 645

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

35

Waga

92

Wzrost

183

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

91

Staż na siłowni

Długie lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Liczone kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 631 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72981
Jestem obecnie na spokojnej redukcji. W tle leci test i przemiennie joha i Sally 2 na 2 tygodnie. W święta będę miał tydzień przerwy od treningów, w miarę możliwości przypilnuje michę. Zaraz po nowy roku chce jeszcze pociągnąć redukcję kilka tygodni. Jako że kończy mi się Sally a joha już się skończyła chciałem się poradzić czy lepiej będzie kupić Sally i na tym zostać tych kilka tygodni czy zainwestować w johe? Na Sally nie wchodziłem więcej niż 20mg więc bardziej myślę żeby iść w to i podbijać stopniowo przez powiedzmy 6-7 tyg?

Zyj,a nie istniej!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zainwestuj w to co wg Ciebie na Ciebie lepiej działa - efekt/uboczne. Bo tego to nikt nie powie Ci.. W moim przypadku byłoby to sally zważywszy że dawki maax nie było jeszcze więc jest pole do popisu.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 631 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72981
krzykacz
Zainwestuj w to co wg Ciebie na Ciebie lepiej działa - efekt/uboczne. Bo tego to nikt nie powie Ci.. W moim przypadku byłoby to sally zważywszy że dawki maax nie było jeszcze więc jest pole do popisu.
wlanie tez bardziej sklaniem się do Sally. Joha ok ale przy 20mg zimne poty i trochę przeszkadzało w funkcjonowaniu. Podbijajac dawke Sally mogę spokojnie lecieć te 6-7 tygodni?

Zyj,a nie istniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94585 Napisanych postów 364549 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669395
Tak na spokojnie na Sally tyle możesz leciec
Nie każdy dobrze toleruje joszke
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
patryku5
krzykacz
Zainwestuj w to co wg Ciebie na Ciebie lepiej działa - efekt/uboczne. Bo tego to nikt nie powie Ci.. W moim przypadku byłoby to sally zważywszy że dawki maax nie było jeszcze więc jest pole do popisu.
wlanie tez bardziej sklaniem się do Sally. Joha ok ale przy 20mg zimne poty i trochę przeszkadzało w funkcjonowaniu. Podbijajac dawke Sally mogę spokojnie lecieć te 6-7 tygodni?


No to wybór jest prostu
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699720
20 mg sally to jeszcze możesz spokojnie podbić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 631 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72981
Ok, postawiłem na Sally. Już zamówione więc po świętach kontynuacja Redu i doszlifowanie tego co udało się już zgubić.
Czy też macie czasami bóle głowy na Sally? Pod koniec dnia często boli mnie głowa. Po przejściu na joszke już tego nie było więc obstawiam że przyczyną był salbutamol.
Ttenuje po pierwszym posiłku. Sally brać zaraz po posiłku z witaminami i minerałami czy bezpośrednio przed treningiem z suplami pre? Próbowałem tak i tak ale wolę wiedzieć co jest lepsze.

Zyj,a nie istniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 631 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72981
Jestem w 2 z 6tyg na Sally. Zacząłem od 2tab(16mg) i co tydzień podbijam 4mg. 2ostatnie tygodnie planuje zostać na 32mg
Pod koniec dnia mam bóle głowy, dość mocne. Dawkuje w 2 porcjach tj.przed treningiem i jakieś 5h później. Może tu jest problem i rozłożyć to na częstsze podawanie? Wstaję o 4.30 mogę dać tabsa, później przed treningiem około 9, następnie 15 i 18. Miał ktoś podobnie z bólem głowy na Sally? Ciśnienie mierzone

Zyj,a nie istniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94585 Napisanych postów 364549 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669395
Czasami też mam takie odczucia na sally/clenie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 631 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72981
lodzianin1
Czasami też mam takie odczucia na sally/clenie

Czyli widzę że nie tylko u mnie tak jest. Ogólnie czuje się dobrze więc kontynuuje dalej lekko podbijając. Jakoś dotrwam do końca. Porównując z dnp gdzie topilem się siedząc w fotelu to nic :) dzieki

Zyj,a nie istniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 631 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72981
Zostawić na 2razy w ciągu dnia czy rozbić na częstsze dawkowanie?

Zyj,a nie istniej!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

za wysoki poziom poziom testo na 1 cyklu?

Następny temat

Wysokie e2 i prolaktyna, musze zbić?

WHEY premium