SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzje

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8949

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jakie kontuzje przeszliscie w swojej karierze nie koniecznie na silowni, a moze nic wam sie nigdy nie stalo.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**


Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2002-03-19 11:57:20

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 265
Witam wszystkich!Mam taki problem;Nie moge za bardzo prostować nogi np; jak chce wstac z łóżka czy wstanąć gdy siedze, odczuwam wtedy nie przyjemny ból(tak jakby rwanie, naciąganie ściegna ).Mam to w ścięgnie łaczącym udo i łydke z tyłu kolana(odczuwam najbardziej od tylnej czesci kolana po dolną częśc uda)Niewiem co robić bo z tym jest coraz gożej.Napoczątku zaczełem to odczuwać(tylko lekko-odczuwałem to przy wolnym chodzeniu(prostowanie nogi)oraz przy bieganiu (piękący ból).Około tygodnia póżniej zaczełem trenować RóWNOWAGE NP;chodząc po krawężniku.Tak strasznie sobie tym podrażnilem ze stalo mi się to co pisałem na początku.Dodam jeszcze ze gdy tą noge prostowałem przy chodziu(bo tak było mi wygodniej)podrażniło mi sie chba jescze bardziej.Mam wrażenie jakbym miał przykurczono ścięgno a kżdy ruch potrzebny do wyprostowania nogi sprawia mi nie przyjemne odczucie.Co mi jest??Niech ktoś pisze.Dziękuje za każdą udzieloną odpowiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mawashi ja wlasnie teraz koncze leczyc moj staw barkowy :(

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z powaznych uniemozliwiajacych trenowanie:
- staw kolanowy
- ledzwiowy odcinek kregoslupa (a nie widze go w Twojej ankiecie) (2 krotnie)

bst
Happy HIT follower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1218 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13603
Naderwanie sciegna chyba mozna zaliczyc do zwichniecia stawu skokowego

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

"Doskonałość tak samo nie jest nam dostępna jak nieskończoność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Zdecydowanie staw barkowy. Ledwo się z nim uporałem. Nadgarstki też mi wysiadają ale to już inna bajka.

Pozdrawiam

kamel

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Kregoslup podciagnijmy pod "Inne"

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
zerwame torebki stawowe w stopach, klopoty z 'przywodzicielem'

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Staw barkowy-naderwanie rotatorów(kulturystyka)
Staw kolanowy-dwukrotne zerwanie więzadła krzyżowego przedniego,naderwanie dwóch łąkotek-jedna usunięta(koszykówka)
Staw biodrowy-złamanie (wypadek samochodowy)
Śródręcze-4 złamania(praca-bramkarz w dyskotece)
Naderwania mięśni-triceps,klatka,najszerszy grzbietu(kulturystyka)
Staw skokowy-złamanie,naderwania torebek stawowych(koszykówka)
Nieźle,co?A jeszcze coś bym znalazł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 588
A ja mam sparaliżowany lewy mięsień równoległoboczny.
Prawdopodobnie nigdy już nie będzie działał. Nadrabiam najszerszym grzbietu i poza tym robię takie ćwiczenia, które zanadto go nie angażują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Staw łokciowy (zbyt dużo ładowałem na francuskie wyciskania!)

NAdgarstek (boksowanie w worek)

Długa i ciężka kontuzja kręgosłupa odcinek lędźwiowy) Miałem przez 4 miesiące mocne zapalenie nerwu kulszowego.Bolało jak cholera i uniemożliwiało trening

Zapalenie rogówki (nie wem czy to kontuzja hehe) 2 miechy bez treningu

A teraz uwaga HIT SEZONU. Gdy długo biegam (czytaj gram w kosza) odczuwam bóle wokół kostek i piszczeli. Diagnoza....ZBYT DUŻE UMIĘŚNIENIE W OBRĘBIE KOSTKI I PISZCZELI-skutek gdy mięśnie spuchną blokują przepływ prawidłowy krwi i stąd ból

Ale ogólnie jestem zdrowy :)

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stożek rotatorów już siódmy rok zapalenia średnio co 2 miesiące, lędźwie nacisk na nerw - kilkudniowy "paraliż" prostowników od 4 lat średnio co 3 miesiące, w tej chwili mam tricepsa w lewej ręce z ubytkiem ok.70% siły przez jakiś nacisk w splocie barkowym (mam problemy nawet z kierownicą w samochodzie)... Kontuzji po innych niż ciężary sportach nie wymieniam...Niektórzy chyba nie są stworzeni do tego sportu i tych szczególnie pozdrawiam...

among the blind a one-eyed man is king
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol na modlitewniku

Następny temat

dziwne bicepsy

WHEY premium