SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs-Bitwa na ćwiczenia-raptacz1-pompki na poręczach

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7373
tu nie chodzi o wilksa a o mase ciała, wiadomo że komuś o własnej wadze 83 kg dodanie 26 kg = 109 do podniesienia a mi np. 92 + 26 = 118 kg, troche nie fair wkońcu 9 kg więcej, a w innych ćw, z wilksem jest ułatwienie, to albo wszystko przeliczamy siłowe do wagi albo nic, takie moje zdanie, a co masti na to?

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
ale tak samo musiałoby być podczas podciagania a lecimi na ilość podciagniec bez wzgledu na wage , to sa chyba tylko 2 cw w którym nie wiliczamy w wilksie ani inaczej ale decyzja do mastiego należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
no niby musisz unieść wiekszy ciężar ale masz tez więcej masy miesniowej ktora ci w tym pomaga. ja prz 184 cm wzrostu 76.5 kg wagi mam 67 kg miecha . a ty 92kg i 177cm masz duzo duzo wiecej tego miesnia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7373
ale w podciągnięciach nie masz dodatkowego ciężaru, a co do masy to możemy się kłócić bo ty masz bf 10 % a ja przynajmniej 20%

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7373
ja strzelałem :) chodzi o przykład w tym momencie



Zmieniony przez - nocnykur w dniu 2012-06-12 18:51:52

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
dobra masti bedzie to napisze niema co gdybać

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-06-12 18:52:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Ja bym nie przesadzał z tym Wilksem i sprawiedliwoscia -w takich ćw-po prostu kazdy robi z ciezarem 25-26 kg i to wszystko.

Jest prawie dwa tygodnie-mozna troche potrenować-siła szybko pójdzie w takich cw ,jezeli ktoś ich nie robił z obciazeniem...trzeba złapać technike i nową siłe.25 kg na poręcze to nie tak dużo...Dacie radę...


Wilksa stosujemy przy wiekszych obciazeniach i to tylko dla tych duzo lzejszych zawodników.Inaczej sa nie majace znaczenia drobne róznice..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7373
masti to już przesada, albo przeliczamy ciężary albo nie? bo to dla mnie duża różnica z tymi 26 kg !!!

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
nocnykur ale zrozum ze tego wilksem nie przeliczysz bo bys musial wiekszy ciezar założycz , wez na luz u mnie w cwiczeniu tez bys musial wziasc wiekszy ciezar niz 40kg bo jestes ciezszy .... troche luzu w konkursie na pewno sie przyda , jak masti tak napisał to tak musi być , ja sie stosuje do kazdych uwag , wiem ze jestes ciezszy ale mozesz brac wieksze ciezary a ten wilks do lzejszych zawodników wcale nie jest taki łaskawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs-Bitwa na Ćwiczenia-Blaacha-Przysiady ze sztangą na barkach

Następny temat

Konkurs-Bitwa Na Ćwiczenia-Luk_asz - Pompki Klasyczne

WHEY premium