SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Biceps&Triceps wg Archibalda

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
Gajor ;
http://www.hitec.pl/product-pol-20-Whey-Mass-Builder.html

jaki chcesz smak ?

Masz shakera ?

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3305
Mam mam ;D Ale serio mówisz z tym?? Lubie banany;) Jeśli to dostane to specjalnie dla cb zrobie dziennik;Dhehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gajor: nie pisz cb bo Ci Archi cofnie supple ;)

Archi: jestes szlachetny ... to trzeba przyznac :)

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-02-03 19:51:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde Archi jestem pod wrazeniem konkretna robota! Czytam Twoje poczynania z duzym zainteresowaniem i ani w ząb nie rozumiem tych Ludzikow ,ktorzy maja jakies ale ???

Myśle ,ze jakbys przy pomiarze zgiał reke do konca i przypiąl na maksa tak zeby prawie dotknąc pięscią barku ,zyskałbys jeszcze z 1/2 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
haaha przecież on włożył pudełko zapałek za bica pod miarkę...nie zapałek to za małe....tam się chowa puszka po białku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde Archi jestem pod wrazeniem. Konkretna robota!
Czytam Twoje poczynania z duzym zainteresowaniem i ani w ząb nie rozumiem tych Ludzikow ,ktorzy maja jakies ale,albo staruja w konkursie "biceps triceps" i płyna pod prądu ??? no no...np.Darnok-przepraszam ,ale musze to napisac -dieta redukcyjna ,ten crossfit-pomyłka,prawie brak treningu ramion to jakies nie porozumiwenie i drugi kozak Polaco ,przeładowany trening na inne grupy i jakas redukcja ,cos tam na łapsa 1 raz w tygodniu. Potem ze cos nie etyczne ,albo nie zdrowe.....pierdółki kukułki!!!

Wiadomo ,ze cos kosztem czegos
.Przygotowania kulturystow przed zawodami tez tak wyglądają i zdrowe to na pewno nie jest.

Myśle ,ze jakbys przy pomiarze zgiał reke do konca i przypiąl na maksa tak zeby prawie dotknąc pięscią barku ,zyskałbys jeszcze z 1/2 cm.

Jakis sens widziałem tylko u Ciebie i u Rutkowa w tej zabawie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skromny pucharek ode mnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
widać,ze nigdy nie startowałeś w żadnym konkursie chyba masz na tym jakiś uszczerbek,ze lubisz najeżdżać na kogoś...ahhh tylko pośmiać się można co tu piszesz...bo na to nie ma odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polaco_92
widać,ze nigdy nie startowałeś w żadnym konkursie chyba masz na tym jakiś uszczerbek,ze lubisz najeżdżać na kogoś...ahhh tylko pośmiać się można co tu piszesz...bo na to nie ma odp

skromne to było ,ale było
rok 86 -4 miejsce waga cięzka Mistrzostwa okregu Połnocnego w Starogardzie Gdańskim (7 województw)
rok 87 -4 miejsce w Pucharze Baltyku zawody miedzynarodowe w Gdańsku Nowym Porcie organizowane przez klub Portowiec Gdańsk ,W TYM 1 MIEJSCE ZA POZOWANIE PRZY MUZYCE mODERN TALKING HA HA!

potem wybrałem d***** zabawe i spiew he he I DO BYŁ DOBRY WYBOR
kolesie ,ktorzy wtedy startowali dalej..... wp*****lajac kartony metanabolu dzisiaj gryza ziemie ,sa pozamykani w zaKLADACH PSYCHIATRYCZNYCH LUB KARNYCH ,ALBO WYGLADAJA ZE TAK JAK DZIECI Z PRZEDSZKOLA BO ICH FLAKI ZANIEMOGŁY

Zmieniony przez - chungi w dniu 2013-02-03 21:51:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Biceps & Triceps wg lempetro

Następny temat

astry1 - czyli moja droga po sportową sylwetkę

WHEY premium