SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkretna masa na susta + boldeon + prop + clenbuterol + tiromel

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1931
1. WIEK: 22
2. WAGA:80
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 118
-udo: 60
-talia: 85
-łydka: 37
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko:200-230
-węglowodany:550-600
-tłuszcz:130-150
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: epistane 120 tabsy, dawki 3 tab dziennie plus o-bol, miałem 2 takie cykle, plus ostatni prop 100 mg e2d
8. TRENING: PPL codziennie
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ON SUSTA 250MG E5D, BOLDEON 400 MG E7D
11. POZIOM BF%: ok 11
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): normalna
13. STAN ZDROWIA:bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2600
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 125
-martwy ciąg: 180
-przysiad: 140
-barki: 60
-podciąganie: 25

Witam ciepło. Lecę 3 miesiące na propie, aktualnie weszła susta 250mg e5d, boldeon 500 mg e7d plus systematycznie 5 dni on clenbuterol 2 off od trzech tygodni i tiromel 2 tabletki dziennie od tygodnia. W końcu uwolniłem się od prawie codziennego kłucia dupy przez propa :D samopoczucie inne, propa czułem odrazu a susta się wkręciła po jakoś tygodniu, ale wole to niż klocie sie co drugi dzien. Leci także hcg 500 co 3 dni ( jajka petarda) do tego codzienne bara bara a jak nie to ręczny i czuje sie bosko, zero problemow :D badania też okej, mój lekarz mowi ze jest optymalnie wiec nie bede teraz sie o nich wypowiadal. Chłopaki chodzi mi konkretnie o trening.. zeszlo duzo tluszczu, ale wpadlem w jakas depresje treningowa.. na propie cisnalem z treningu na trening coraz wiecej i wiecej, ciagla progresja.. ale po czasie, zlamalo mnie konkretnie w krzyzu i odpuscilem wszysto na prawie 10 dni - bez konkretnych spadkow i wtedy przeszedlem na suste bo myslalem, ze to wina mojej niefortunnej wykonanej serii zastrzykow i j**lem w nerw (powod bolu). Lece teraz boldeon i suste ne czujac super progresji na treningach.. Proszę was o porade, chodzi o to czy wmawiam sobie slabe progresje przez dlugosc estru (prop szybko dziala) czy po prostu za duzo od siebie wymagam? Chce leciec tak minimum rok, oczywiscie z badaniami co 3 tyg. Zalezy mi bardzo na przyrostach a gdy juz osiagne konkretne wymiary z niskim bf chce isc w sile. Trenuje PPL a idzie to tak :
PUSH :
* płaska 4x 6-8 progresja gdy osiagne 8 powtorzen w 4 seriach, dodaje 2.5kg - tak we wszystkich zlozonych
* hantle na skosie ławka
* rozpiętki
* skull crusher
* OHP
* wznosy bokiem
PULL :
*podciaganie na drazku z obciazeniem
* wioslowanie
* wioslowanie hantlami
* uginanie biceps
* martwy ciag
* waskie podciaganie
LEGS :
* przysiad gleboki
* przysiad przedni
* wspiecia na palcach
* hack squat
* syzyfki
* wykroki
leci to tak P/PL/L/P/PL/L+P/PL i od nowa
Izolacje 10-15, 2 serie z progresja ciezarowa gdy dojde do 13-15 powtorzen.
Trzymac tak jak jest, czy może zlozone robic 8-10? Chodzi mi o konkretna mase, bez super obciazen, aby nie nadwyrezac stawow poniewaz juz dosc ucierpialy. W 3 miesiace na przysiadzie 35 kg, plaska 17.5, martwy 40kg, ohp 15. Jesli cos bedzie niejasne, prosze Was o wyrozumialosc i dopytanie lub wypatrzenie ewentulanych bledow. Chetnie sie Was poradze. Dzieki za odzew
PS. planuje walic propa na mostku jak bedzie konkretny zastoj i zrezygnowac z susty.



Zmieniony przez - Ciagnik192 w dniu 2020-10-20 20:03:31

Zmieniony przez - Ciagnik192 w dniu 2020-10-20 20:05:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Masz wyniki badan? Jak estro? Jak tarczyca na tej ilosci tarczycowych?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35017 Napisanych postów 89917 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940683
Po 50mcg T3 raczej ft3 będzie wystrzelone...
Druga sprawa susta może zawierać propa , bicie e5d trochę lipa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1931
Właśnie tarczycowych nie mam aktualnych tylko sprzed roku jak sprawdzali moje niby jakieś problemy, które okazały się błednymi przypuszczeniami. Lekarz mnie ostrzegał, żeby z tiromelem uważał nawet jeśli jest to oryginał turecki.. i nie wiem czy robić badanie czy dać sobie spokój z tarczyca z moim wiekiem. Propa w suscie jest 40mg, e5d lipne? Myślałem, że będzie ok podle mojego stażu i wytrenowania. Może macie jakieś propozycje na długi cykl, pewnie lepsze niż moje gdybanie.. Sorki, że zadaje głupie pytania ale wole się Was zapytać bo mam takich j**a*** lekarzy medycznych, co mi tylko gadaja ze po co mi to bla bla.. jeden doktorek jest elegancki w czechach, gdzie pracuje i mi wszystko ogarnia i pilnuje ale on mi wyskakuje z jakimis dawkami medycznymi co mnie w ogole nie interesuje :D tiromel i clenbuterol biore po to aby szybko zbic tluszcz, poniewaz na bokach mam w opor i klata troche zle wyglada przylana. Chyba mam tendecje do tego, ale poki co to nie gino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1931
myslalem tak : Susta e5d 250 mg 1-12, potem podbic dawke ew do 400-500
boldeon e7d 500 1-24
moze jakis metanabol po czasie, ale watpie bo zalezy mi na watrobie ktora dowalily mi troche prohormony.
wale wszystko podskornie i elegancko dziala tylko nie wiem czy boldeon takze wchloni sie jak prop i susta, powinien chyba bo jest to pochodna tescia dobrze rozumiem? Wlasnie doktorek mi mowil, zebym tak probowal bo szkoda miecho dziurawic. Normalnie zalatwilbym wszystko droga medyczna, chodzi mi tutaj o prowadzenie przez lekarza ale wszyscy panikuja z korona.. nie zebyscie byli gorsi, bo pewnie nie jeden z Was tu wie wiecej niz nie jeden doktor ale wiecie o co chodzi. Z calym szacunkiem dla Was chłopy :D Chcialem juz dawno zaczac bic igle, ale tutaj tak mama sie prula ze sterydy, dziewczyna i masa innych ludzi - w tym tutaj na forum, wiec ucieklem w prohormony.. najwiekszy blad zyciowy, zrylo watrobe konkretnie NIE POLECAM. Temu wole Was zapytac, bo wole kierowac sie ludzmi z wiedza niz samemu sobie zaskodzic.



Zmieniony przez - Ciagnik192 w dniu 2020-10-20 21:07:00

Zmieniony przez - Ciagnik192 w dniu 2020-10-20 21:11:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1931
estrogen przed cyklem 76, ostatnie badanie 163 (nie bylem wtedy na hcg 6 dni) , testosteron przed cyklem 6,35 ostatni wynik test calkowity 31,23, prolka 10 z hakiem przed cyklem, na cyklu 12,07 ostatnie badanie. Na propie przy 200 estro i prolce 13 wywalilo mi lekkie gino, ale wzialem 2x tabs tamofixen przez 5 dni i spadlo ostro, ale gino zniklo





Zmieniony przez - Ciagnik192 w dniu 2020-10-20 21:19:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
To e2 juz badane bylo jak szedl bold? Tarczyce warto by zbadac czy nie wrzucasz sie w duza nadczynnosc, ja przy tej dawce ft3 mam w kosmosie i u mnie 1 tqbsa jest wystaczajaca ogolnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1931
Nie bez bolda, zmniejsze do 1 tabsa bo pewnie mam wage mniejsza niz Ty :D a co do dawek susty i bolda to ok narazie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Badania kolego czy bold nie ubil estro!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
czytając Twoje wypowiedzi można wywnioskować, że całe przyrosty i peogress chcesz oprzeć na towarze. pamiętaj ze dieta tez trzeba aktualizować i dostosowywać z czasem a nie tylko dawki do góry. Może tylko tak odebrałem Twoje wypowiedzi i masz wszyysko dopiete a ja się czepiam ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za malo tej susty walisz. waliles propa codziennie a susty 250mg aby to co sie dziwisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interpretacja wyników

Następny temat

Euthyrox- wypłaszczenie

WHEY premium