SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Euthyrox- wypłaszczenie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1061

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Waga

90

Wzrost

174

Obwód ramienia

40,5

Obwód klatki

113

Obwód uda

67

Obwód talii

85

Staż na siłowni

7 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

300g węgli, 180 białko, tłuszcze 100

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

prop, wino, tren, enan,

Opisz swój plan treningowy

5x w tygodniu split

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Tren, gh

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

2500

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
Witam. W ciągu ostatnich 4 dni zauważyłem, że strasznie mnie wypłaszczyło, obwody spadły, biceps -0.5 cm a klatka aż 3 cm spadła. Waga cały czas ta sama. To się stało tak z dnia na dzień dosłownie. Czy to może być od euthyroxu? Zacząłem brać od 5 dni euthyrox 50mg dziennie i jakoś od tego czasu mnie wypłaszczyło praktycznie od razu. CZy to może być od tego? Bo innego wyjaśnienia nie mam, że nagle cały płaski jestem a klatka aż 3 cm spadła.
Ogólnie mam niedoczynnosc tarczycy i od roku bralem euthyrox, ale zacząłem go powoli odstawiac, bo się zle czulem. Ostatni miesiac nie bralem go w ogole, ale zaczalem troche tyć, wiec zaczalem na nowo go brac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11099
Sam wrzuciłem euthyrox 50mg + letrox 75mg tak rekreacyjnie i nie zauważyłem, żeby mnie wypłaszczało. Powoli schodzę, to zobaczymy czy spuchnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak to od tego. stosujesz sterydy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
tfk8
tak to od tego. stosujesz sterydy?


Tak, biorę propa od 2 lat po 100mg. I cyklicznie leciał co jakis czas tren, meta, wino. Aktualnie tylko prop. Właśnie tak podejrzewałem, że to od euthyroxu, ale dziwi mnie to, bo przez ten cały rok kiedy brałem go to jakos nie byłem wypłaszczony. Może to to tylko taki efekt na samym początku brania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesz mniej teraz? ile masz kcal ed?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
tfk8
jesz mniej teraz? ile masz kcal ed?


Cały czas tak samo. Kcal jakoś 2500-2700.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667587
Zrob badania tarczycy i e2 to minimum

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Jak można funkcjonować na tak małej ilości kcal? I jeszcze się dziwisz że cię wyplaszczylo?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667587
Ponad 2800 kcal jest

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wegli mniej jesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
tfk8
wegli mniej jesz?


Wszystko dokladnie tak samo cały czas z dietą. Zero zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie masz czasem walka saa? albo masz porownanie nabicia na gh i trenie i na propie czujesz jkabys nic nie bral
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkretna masa na susta + boldeon + prop + clenbuterol + tiromel

Następny temat

ile walicie Tada glutationu?

WHEY premium