SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka piersiowa.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
Klatka piersiowa.

Zaczne od poczatku.

W wieku 5 lat mialem operacje na klate bo byla cofnieta (do tej pory jest , ale dopoki cwiczylem gdzies do 14 roku zycia bylo ok.) Teraz mam 19 =). No dobra ale styka tej historii przejde do rzeczy.

Cwicze na rok czasu z przerwami (w miedzyczasie kick boxing trenowalem)teraz sie wzialem ostro do roboty i mam kilka pytan ^.^

1. Chce polepszyc/poprawic wyglad mojej klatki i bardzo mi na tym zalezy (to szewska klatka.) Jakie cwiczenia najlepiej wykonywac i jakimi ciezarami?
2. Ile razy moge cwiczyc w tygodniu ? Czy moge przepuscmy jeden trening wycisk na maxa , a przepuscmy nastpnego dnia czy 2 dni pozniej to samo ale lzejszymi ciezarami ?
3. Jakies uzywki ktore moge mi pomoc w poprawieniu klatki (ale te ktore naprawde przyniosa efekty po stosowaniu i prawidlowym cwiczeniu a nie jakies gowna) Jestem otwarty na wszystkie propozycje (raczej zdesperowany sterydy odzywki wszystko co moze mi pomoc w poprawieniu tej klatki)
3. Jak wykonywac cwiczenia , moze jakas specjalna dieta ?
4. A tu napiszcie wszystko o czym zapomnialem a co moze sie przydac w poprawieniu tej mojej klatki. Naprawde bardzo mi na tym zalezy.

Z gory dziekuje.

Trust No One.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
Aaaaaaaaa i zapomnialem najwazniejsze , mam ok 188-189 cm wzrostu i waze 65-68 kg (wiec dosc szczuply jestem , ale nad wszystkim mozna popracowac prawda ? )

Trust No One.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
1. Chce polepszyc/poprawic wyglad mojej klatki i bardzo mi na tym zalezy (to szewska klatka.) Jakie cwiczenia najlepiej wykonywac i jakimi ciezarami?
2. Ile razy moge cwiczyc w tygodniu ? Czy moge przepuscmy jeden trening wycisk na maxa , a przepuscmy nastpnego dnia czy 2 dni pozniej to samo ale lzejszymi ciezarami ?
3. Jakies uzywki ktore moge mi pomoc w poprawieniu klatki (ale te ktore naprawde przyniosa efekty po stosowaniu i prawidlowym cwiczeniu a nie jakies gowna) Jestem otwarty na wszystkie propozycje (raczej zdesperowany sterydy odzywki wszystko co moze mi pomoc w poprawieniu tej klatki)
3. Jak wykonywac cwiczenia , moze jakas specjalna dieta ?
4. A tu napiszcie wszystko o czym zapomnialem a co moze sie przydac w poprawieniu tej mojej klatki. Naprawde bardzo mi na tym zalezy.

Zaczne od tego, że chłopie musisz jeszcze sporo poczytać
1. Split, trening masowy dzielony na partie, cel: rozbudowa ogolna sylwetki Trening mozesz znalezc w pośćie Dona, musisz znależć.
2. Patrz wyżej
3. Dieta musi być, dział odżywianie posty podwieszone
4. Trening, Odżwyianie, Regeneracja, Cierpliowosc

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
-dieta +500 kcal do ogólnego bilansu kalorycznego.
- udaj się do lekarza sportowego i podyskutuj z nim nad ćwiczeniami-jakich masz unikać, jakie włączyć do swojego planu.

Wszystko da się w mniejszym lub wiekszym stopniu zatuszować. Tylko czasu potrzeba.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
Napiszcie bardziej czysto bo ja nowicjusz , i dajcie jakis link do tej wypowiedzi tego Dona pls.

Trust No One.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Musisz odwiedzić dział "Odżywianie" taki post od razu pod treningiem. Tam pomogą Ci ułożyć diete "na mase".

Skonsultuj się z lekarzem sportowym jakie ćwiczenia można wykonywać z taką wadą jak Ty masz.

odezwij się później to ułożymy razem plan.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
Don moj lekarz sportowy (a raczej pani) powiedziala mi ze mam plywac (a to wiele nie daje, a po 2gie jestem alergikiem i zaraz mam czerwone oczy i katar). A co do silowni powiedziala mi ze niema zadnych zastrzezen , ale jakie cwiczenia moge wykonywac to powiedziala ze to powie mi kazdy instruktor na silowni ...

Trust No One.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
Don pomoz prosba , zalezy mi na tym bardzo a nie znam sie na tym forum moze jakies linki mi dasz albo cus rozpiszesz

Trust No One.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
up

Trust No One.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Czyli lekarz powiedział, że nie ma przeciwskazan co do treningu na siłowni ??

Instruktur instruktorem, lecz ja nim nie jestem

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
To prosze doradz mi pomoz odpowiedz na moje pytania , albo ktos kto ma jakies pojecie.

Trust No One.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Takie pytanko...

Następny temat

Treningu potrzebuje

WHEY premium