SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata - $iła

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
typowa progresja , na mnie nie działa bo w pośrednich seriach za dużo energi trace i nie mam siły na ostatnie siłowe podejścia
ale nie o tym chciałem - Laura , podziwiam i bardzo niski ukłon, naprawde nie spostkałem jeszcze kobiety 'tak' czynnie ćwiczącej , dużo dużo szacunku

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no,to dawno było,miałam wtedy ostrą zajawkę,trenowałam również Viet Vo Dao i chciałam zostać supermenką;) niestety kontuzja mi się przytrafiła podczas treningu VVD i na kilka miesięcy miałam ćwiczenia z głowy.Potem już nie dawałam rady,bo doszły studia i na dwa lata odpuściłam. Teraz wracam na siłkę,z tym że chcę zmienić program na bardziej "fitness",już sobie udowodniłam co chciałam,hehe,teraz czas na ładną,umięsnioną sylwetkę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
no to piekniej , malutka , piękniej

powodzenia i narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7065
Witaj theREDevil mam ten sam problem z traceniem energii w seriach i bardzo mnie to denerwuje!! Jak dłogo stosowaleś ten program??? i ile teraz wyciskasz na klate???Jakie przyniósł ci rezultaty??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7065
Witaj theREDevil mam ten sam problem z traceniem energii w seriach i bardzo mnie to denerwuje!! Jak dłogo stosowaleś ten program??? i ile teraz wyciskasz na klate???Jakie przyniósł ci rezultaty??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7065
Witaj theREDevil mam ten sam problem z traceniem energii w seriach i bardzo mnie to denerwuje!! Jak dłogo stosowaleś ten program??? i ile teraz wyciskasz na klate???Jakie przyniósł ci rezultaty??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Za nerwowo cos te posty wysylasz.
A co do tego tracenia energii - moim zdaniem to po prostu blad w dobieraniu ciezaru podczas cwiczenia i tyle.. Stawiaj na technike i jakosc wykonywanego cwiczenia, a nie na jak najwiecej kg na sztandze. Nie w tym rzecz. Ja w treningu klatki (wyciskanie na skosie 12/10/8/8, wyciskanie na plaskiej 12/10/8/8 i rozpietki na skosie 4x10) staram sie podczas cwiczenia skosu dobierac ciezar tak, zebym mogl nim wykonac 2-3 serie wiecej niz mam w planie (oczywiscie teoretycznie, po prostu zeby miec swiadomosc ze moge zrobic 14, czy 15 powtorzen, a nie maksymalnie 12), na plaskiej zas 1 powtorzenie miminum.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2004-07-14 23:43:23

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
Maniekk , ze wstepnym nie czesto stosuje ale działa wspaniale , a teraz nie wiem bo dopiero po kontuzjii wracam po kontuzjii barku , ale wykonywałem przed kontuzja barku trening na stałych powtórzeniach i seriach i w 10 tygodni mi 20 kg poszło , poszukaj mojego postu 'coś dla was na siłe' - na zwykłej progresjii przez pare lat meczyłem sie żeby poszło 20 kg do przodu , a bez niej 20 kg w 10 tygoni zrobiłem , nigdy , przenigdy wiecej progresjii

saib__ - co ty mi tu z teoria wyjeżdżasz , stary , znam to na pamięć ale to dla mnie nie działa , kiedyś nawet sprawdzałem rozgrzewke/piramide doriana , czyli 50 i 75 % obciążenia docelowego i ten sam wałek , mimo że to obciażenie to troche śmieszne było to i tak straciłem dosyć energi na ich wykonanie i w seri docelowej nie moglem dac z siebie wszystkiego

człowieku ja oryginalny jestem i na mnie te wasze standardy i techniki w wiekszości nie działają - a jeśli już to po gruntownej modyfikacjii i przerubkach pod siebie

i tak właśnie sądze że każdy powinien zrobić jeśli chce maksymalnych efektów , dostosować trening do siebie a nie żeby tylko przypadkiem nie odejść na krok od przyjetych reguł , to żałosne

tak własnie myśle

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miesniami nie steruje zadna sila sposob ich dzialania i w konsekwecji efektywnosc tego dzialania zalezy calkowicie od tego jaki system nerwowy nimi kieruje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
michalecze - nie chce sie martwić ale system nerwowy to my mamy jeden i to wcale nie o niego chodzi , chodzi o system energetyczny i wytrzymałośc organizmu , oraz stosunek włókien jakie posiadam , jestem mało wytrzymały , moje miesnie szybko się męcza , ale dorze reaguja na jednorazowe maksymalne przeciążenie nie trwające dłużej niz 15-18 sekund - w tym czasie wyczerpuje się zapas kreatyny w mięśniach - czyli krótkie serie po ok 8 powtórzeń maksymalnie , i to cieżar decyduje o wzroście , bo to on aktywuje określone włókna mięśniowe
we wszystkim oczywiście uczestniczy nasz układ nerwowy - nawet w sraniu uczestniczy , wiec wyłuskałeś po katach i bardzo ale to bardzo uprościłeś

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc z treningiem

Następny temat

plan po ATC

WHEY premium