SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań od amatora , jak przejść z redukcji na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli waga stoi o 2 tyg trzeba podbić 200kcal

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2483
Własnie wiem , ale ciężko mi jest już więcej jeść . Spróbuje w tym tyg jakoś dodać te 200 kalori , myśle że może zrobie jakieś batoniki białkowe , albo ciasto własnej roboty . Ogólnie powoli dochodzę do wniosku że dieta na mase nie jest dla mnie , dużo pieniędzy na jedzenie , nie zawsze mam czas na trzymanie sie diety na 100 % i liczenie wszystkich orkuszków . Ale co do zdrowego odrzywiania napewno nie odejdę , będe jadł narazie jak jem i spróbuje dodać do tego jakoś te 200 kalori zobaczymy co z tego wyjdzie . Napewno ze zdrowego odżywiania jak i siłowni nie zrezygnuje :)

Może macie jakiś inny pomysł czym można podbić te 200 kalori ? Nie mówie tutaj o pełnym posiłku tylko raczej coś w stylu przekąski która moge zjeść jadąc na studia do pracy itp .

Zmieniony przez - mateuszkaj w dniu 2012-06-18 20:35:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
orzechy, migdaly, pestki dyni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2483
A np sezamki ? Przez przypadek natknąłem sie w lidlu na takie sprawdziłem skład i 60 procent sezamu 40 % miodu , nadało by się takie coś na podbitke kalori ?

Carbo z kreatyna można brać ? Czy bcaa spożywać można non toper czy trzeba sobie robić od nich przerwe tak jak od krety ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 50703
Połączenie bogatego źródła kw. omega-6 razem z poddanym rafinacji miodem (czyli de facto bezwartościowym cukrem) nie wydaje się najlepszą opcją na podbicie kcal ;)

Można. BCAA spożywasz tuż przed treningiem lub w trakcie, zatem dywagacje nad kwestią łączenia ich z posiłkiem wydają się być bezprzedmiotowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2483
Ja nigdzie nie pisałem że bcaa chce łaczyć z posiłkiem , pytałem sie czy mozna brać je cały czas czy trzeba robić od nich przerwe :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie trzeba żadnej przerwy możesz brać non stoper

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2483
Dobry pomysłem jest w celu uzupełnienia białka w diecie kupno białka serwatkowego ? Jak tak to czy moge je brać rano jak wstane i przed snem czy lepiej przed i po treningu ?

Przed i po treningu w posiłkach bialko dostarczam to lepiej będzie brać z rana i wieczorem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
bedzie dobrze, wrzuc gdzie chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
najlpeiej i nawygodniej potreningowo ale zbędne

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase do spr

Następny temat

soki i cukry w nich zawarte

WHEY premium